Niedziela, 3 Marca
Imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana -

Reklama


Reklama

Niezapomniane święto miłości – złote i diamentowe gody w Dźwierzutach (zdjęcia)


Miłość ma siłę przetrwania i potrafi rozwijać się jak najpiękniejszy kwiat – udowadniają to małżeństwa z gminy Dźwierzuty, które świętowały złote i diamentowe gody.Jubilaci zgodnie twierdzą, że ta długowieczność to efekt miłości, ale też tolerancji, zrozumienia i szacunku dla partnera.

 

- Dziś młodzi ludzie za szybko rezygnują, byle jaki kłopot i już rozwód – mówią. - Nie naprawiają, wymieniają, uciekają. Nie jest to dobre.

 

Złote i diamentowe gody odbyły się w Gminnym Ośrodku Kultury w Dźwierzutach. Świętowało sześć wyjątkowych par.

 


Reklama

Sala GOK Dźwierzuty rozbrzmiewała śmiechem, szczęściem i wzruszeniem, gdyż tego wieczoru to miejsce było świadkiem wieloletniej miłości i poświęcenia.

 

Szanowni jubilaci, którym przyszło uczestniczyć w tej niezwykłej uroczystości, to:

Henryka i Józef Galicowie,

Jadwiga i Edward Karasiowie,

Krystyna i Jan Kamińscy,

Teodora i Tadeusz Sokołowscy,

Urszula i Wiesław Szlachetkowie,

Reklama

Niezwykły jubileusz świętowali również państwo Larysa i Konstanty Kuchcińscy, obchodząc 60 lat wspólnego życia, czyli diamentowe gody.

 

To wyjątkowe wydarzenie zasługuje na wyjątkowe podziękowania. Natalia Pławska, utalentowana artystka, podarowała jubilatom niezapomniany recital, który wzruszył serca wszystkich obecnych. Jej cudny występ sprawił, że to święto miłości było nie tylko momentem refleksji, ale także chwilą, którą wszyscy będą wspominać przez wiele lat.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama