Niedziela, 16 Czerwiec
Imieniny: Aliny, Anety, Benona -

Reklama


Reklama

Nietrzeźwy 18-latek, bez prawa jazdy, wjechał w drzewa. Ranne trzy osoby (zdjęcia)


Policjanci ze Szczytna wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło w piątek, 30 grudnia w miejscowości Rudziska Pasymskie. 18-letni mieszkaniec Olsztyna, kierując pojazdem marki Hyundai, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. W wypadku ranne zostały trzy osoby w tym dwoje pasażerów - 28-letnia kobieta oraz 18-letni mężczyzna.


  • Data:

18-letni kierowca, który oprócz tego, że nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, był też nietrzeźwy - w jego organizmie stwierdzono prawie 2 promile alkoholu.


Reklama

 

- Pojazdem podróżowali również pasażerowie 18-latek i 28-latka – mówi sierżant Agata Stefaniak ze szczycieńskiej policji. - Oboje to mieszkańcy Olsztyna. Kierowca oraz pasażerowie pojazdu zostali przewiezieni do szpitali – dodaje.

 

Reklama

Policjanci apelują do wszystkich kierowców o zachowywanie ostrożności i rozsądku na drodze, ponieważ nieodpowiedzialne zachowanie może skutkować tragicznymi konsekwencjami nie tylko dla siebie, ale również dla innych uczestników ruchu drogowego.

 

Szczycieńscy policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny tego wypadku drogowego. Samochód został zabezpieczony na parkingu strzeżonym.Komentarze do artykułu

Szkoda chłopaka.

Smutna informacja z tego wypadku w Grzegrzołkach gm. Pasym.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama