Piątek, 1 Lipiec
Imieniny: Arnolda, Emiliany, Lucyny -

Reklama


Reklama

Niepowtarzalne przyjęcia w niepowtarzalnym otoczeniu Restauracji Natura w Warchałach zaprasza


Promocja. Każda para pragnie, by dzień jej ślubu i wesela był – jak wybranek czy wybranka serca – jedyny, najpiękniejszy i wyjątkowy. Musi łączyć w sobie tradycję i oryginalność. Musi być zwiastunem przyszłego, wspólnego życia, równie pełnego radości i szczęścia. Dla młodych rodziców równie wyjątkowy musi być dzień chrztu ich upragnionego dziecka, dla nie całkiem już Młodych Par – kolejna rocznica ślubu. Wszystkie takie najważniejsze dni w życiu można i warto spędzić w Restauracji Natura w Warchałach. Bo tu organizacją każdej uroczystości zajmą się profesjonaliści, którzy potrafią spełnić wszelkie marzenia.

 Nie jest ważne czy planujesz wesele na 200 osób z całonocną zabawą, tańcami i bufetami uginającymi się pod ciężarem potraw, czy zrobisz kameralną kolację w gronie najbliższych osób. Pewne jest, że Restauracja Natura sprosta wszelkim oczekiwaniom.

 

 

Wyobraźmy sobie taki scenariusz, zważywszy na porę roku – wiosenno-letni. Piękna Para Młoda równie pięknie udekorowaną ścieżką zmierza do usytuowanej na plaży lub molo ukwieconej pergoli, gdzie czeka już „mistrz ceremonii”: ksiądz lub urzędnik. Wokół pachnąca zieleń, świergot ptaków, uzupełniony delikatnymi dźwiękami muzyki, błękitne niebo, przetykane złotymi barwami zachodzącego słońca. Obok usłanej dywanem i kwiatami ścieżki – siedzą weselni goście, świadkowie tej niezwykłej ceremonii, po której czas na poczęstunek i zabawę.

 

 

 

Każda Młoda Para pragnie, by wszystko, do ostatniego dźwięku muzyki i ostatniego gościa, było idealne, by każdy uczestnik tej niezwykłej uroczystości był zadowolony, by spełnione zostały wszelkie oczekiwania, zaspokojone wszelkie gusta. Bufety czy stoły, zastawione potrawami? A może jedno i drugie? Tańce w zamkniętej sali czy na tarasie? A może i tu, i tu? Alkohol w zasięgu ręki każdego gościa czy serwowany w bufecie? A może i tak, i tak? Pomysłów organizacyjnych jest wiele, podobnie jak i rozwiązań. Ale te rozwiązania może zapewnić jedynie profesjonalny organizator i doskonale wyszkolona załoga – czyli Restauracja Natura w Warchałach.

 

 

Tylko tu możecie mieć pewność, że wieczór będzie udany, a jego przygotowanie nie będzie połączone z koszmarnym stresem i bezsennymi nocami. Pomagamy z organizacją, podpowiadamy, wyręczamy... Nasza współpraca z DJ-ami, fotografami, dekoratorami, kwiaciarniami itp. uwolni Państwa od wielu organizacyjnych kłopotów, co pozwoli Wam czerpać z przyjęcia i jego okazji niczym niezmąconą przyjemność, a Wasi goście wrócą do domów zachwyceni.

 

Goście nie tylko weselni – co warto podkreślić. Równie oryginalne i niepowtarzalne przyjęcia Restauracja Natura w Warchałach organizuje z każdej innej okazji: jubileuszu, urodzin, chrztu, komunii i wielu innych okoliczności, które pragniemy spędzić w gronie najbliższych i przyjaciół i które wszyscy zachowają w pamięci.

 

 

Tę niepowtarzalność gwarantuje nie tylko idealnie przygotowana załoga, ale też miejsce i otoczenie. Restauracja Natura należy do Ośrodka Wypoczynkowego „Rusałka” w Warchałach, który oferuje również 40 domków letniskowych dla tych gości, którzy przed przyjęciem zechcą się odświeżyć i przygotować, a po imprezie – wypocząć. Usytuowana jest obok czterogwiazdkowego Hotelu Natura Mazur, z którego bogatej oferty także można skorzystać.

 

 

Od milionów lat, od czasu stworzenia Świata, natura jest niezniszczalna, wieczna, trwała... I to zobowiązuje. Dlatego Restauracja Natura reprezentuje wszystkie cechy swojej imienniczki. Wspomnienia z uroczystości, jakie zechcecie Państwo tu organizować, będą niezatarte, trwale zapiszą się w pamięci Waszej i Waszych gości.

 

Zachęcamy, by się o tym przekonać osobiście.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama