Poniedziałek, 15 Kwiecień
Imieniny: Adolfiny, Odetty, Wacława -

Reklama


Reklama

Niebieski Zaułek Restauracja Mazurska zaprasza na weekend emocji i smaków z PRL-u! (zdjęcia)


Promocja. Drodzy Goście, widząc, jaką lawinę wspomnień uruchomiło w Was jedno zdjęcie i krem sułtański, chcemy zaproponować Wam większą dawkę emocji i smaków z PRL-u! Zapraszamy Was na weekend smaków PRL-u. Mamy nadzieję, że uda nam się stworzyć klimat, który na chwilę przeniesie Was do czasów Waszego dzieciństwa czy młodości, a młodszym przybliży nieco historię.Niebieski Zaułek Restauracja Mazurska zaprasza na weekend emocji i smaków z PRL-u! Data: Piątek, 2024-02-23 10:35:34

W programie m.in. specjały PRL-u, a w nim specjały z tego okresu: flaki, czarnina, schabowy z kością, golonka, sałatka jarzynowa, tatar, śledź z cebulą w oleju, set i galareta zwana zimnymi nóżkami, a do picia czerwona oranżada i kawa po turecku w szklance z koszyczkiem.

Na deser oczywiście niezapomniany krem sułtański lub legendarny blok czekoladowy.

Na zakończenie weekendu pełnego kulinarnych atrakcji, w niedzielę, 25 lutego, o godz. 18:00 zapraszamy Was na jedyne w swoim rodzaju wydarzenie – spotkanie ze Strażniczką Przeszłością Grażyną Saj-Klocek, która opowie o Szczytnie z tamtych lat.

Zapraszamy do rezerwacji stolików, ilość miejsc ograniczona - tel. 89 624 39 65

Zdjęcia tym razem przedstawiają Kawiarnię Muszelka wraz z pracującymi tam Paniami.

Za udostępnienie zdjęć dziękujemy Grażynie Saj-Klocek, która stworzyła i od wielu lat prowadzi Gabinet Wspomnień PSS Społem Szczytno.

Niebieski Zaułek Restauracja Mazurska, Szczytno, ul. Polska 33A, tel. 89 624 39 65

 

 

Zdjęcia tym razem przedstawiają Kawiarnię Muszelka wraz z pracującymi tam Paniami.

 

 

 Komentarze do artykułu

Tor

Pychota. Smaki młodości. Super pomysł. Szkoda że nie ma już Muszelki, Tęczy, Kani, Pofajdoka o barze dworcowym nie wspomnę. Nie żal jedynie Trupka i Pod pałami.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama