Poniedziałek, 15 Kwiecień
Imieniny: Adolfiny, Odetty, Wacława -

Reklama


Reklama

Niebieski Zaułek Restauracja Mazurska: Wspaniały Weekend z PRL-em – Dziękujemy! (zdjęcia)


Reklama. Kochani, chcemy serdecznie podziękować każdemu z Was za wspólne chwile spędzone w naszej restauracji, zwłaszcza za niezapomniany weekend z PRL-em! Było fantastycznie - pełno śmiechu, nostalgii i doskonałej zabawy, co z pewnością uchwyciły nasze załączone zdjęcia.Cieszymy się, że udało nam się wprawić Was w doskonały nastrój i że dania z minionej epoki cieszyły się tak dużym zainteresowaniem! Przepraszamy tych, dla których zabrakło golonki, ale mamy dla Was świetną wiadomość: w najbliższy weekend powtórzymy kartę z PRL-u z Waszymi ulubionymi potrawami oraz kilkoma niespodziankami!

 

Szczere podziękowania kierujemy do Grażyny Saj-Klocek i wszystkich, którzy pomogli nam odtworzyć klimat Szczytna z lat 80-tych. Wasze wspomnienia, fotografie i elementy wystroju sprawiły, że podróż w czasie była możliwa.

 

Przypominamy, że w sezonie zimowym czekamy na Was od czwartku do niedzieli (czw-sob 11.00-21.00, nd 11.00-20.00). Potrzebujesz zorganizować imprezę poza tymi dniami? Jesteśmy otwarci na propozycje!

 

Zapraszamy serdecznie, do zobaczenia wkrótce!

Szczegóły i rezerwacje: 698 257 663Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama