Poniedziałek, 8 Sierpień
Imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana -

Reklama


Reklama

Naukowiec pokieruje miejskimi autobusami


Doktor Tomasz Telep (49 l.) został nowym prezesem Zakładu Komunikacji Miejskiej w Szczytnie. Od 2 stycznia zastąpił Jana Lisa, który z końcem roku odszedł na emeryturę. W konkursie na to stanowisko był jedynym kandydatem.Tomasz Telep to doktor nauk ekonomicznych z dziedziny zarządzania zasobami ludzkimi. To także były mieszkaniec Warszawy, który na stałe związał się z Leleszkami.


Reklama

 

- Mazury mi się spodobały, osiedliłem się tu, a praca to kolejna kotwica – śmieje się nowy prezes, który oficjalnie swoje obowiązki przejął 2 stycznia, ale już wcześniej bacznie obserwuje to, co dzieje się w spółce, którą ma kierować. - Mam już kilka spostrzeżeń, ale będę mógł o nich mówić za jakiś czas – przyznaje z uśmiechem. - Jest tam sporo rzeczy do zmienienia. Nie ukrywam, że liczę tu też na pomoc mieszkańców Szczytna, bo to w końcu dla nich jesteśmy i im mamy służyć w codziennym transporcie do szkoły, pracy, czy w inne miejsca. Na pewno będę pewne zmiany konsultował z mieszkańcami naszego miasta.

 

Reklama

Doktor Tomasz Telep ma spore doświadczenie w branży komunikacyjnej, bo przez 20 lat związany był z sektorem transportowym, spedycyjnym i logistycznym. Ostatnio pracował jednak jako wykładowca na kilku warszawskich uczelniach – ostatnio na Akademii Pedagogiki Specjalnej, gdzie był adiunktem.

 

- Przed podjęciem decyzji o wystartowaniu w konkursie na prezesa ZKM w Szczytnie niewiele wiedziałem o samej specyfice zakładu – mówi. - Ale od miesiąca bacznie mu się przyglądam.

 

Nowy prezes został oficjalnie przedstawiony podczas grudniowego testowania autobusów elektrycznych, które już od tego roku zasiliły flotę ZKM.

 

- To przyszłość – mów Tomasz Telep. - Mieszkańcy dużych miast, ale i małych miasteczek coraz bardziej są wyczuleni na ekologię i bardzo się cieszę, że szczycieński ZKM poszedł w tę stronę. Chciałbym, aby ZKM stał się wizytówką miasta.

 Komentarze do artykułu

Leon

Maseczki Panowie, maseczki!!! Was nie obowiązuje?

zenek

a ja bym chciał zeby zkm poszło w plajtę

Napisz

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze

 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Jakby Letkiewicz przebrał się za inkwizytora albo krzyżaka miało by to większy sens. Wierzący SS-man. Oni chodzili do kościoła, żeby je grabić.

  Taki Tam


  2022-08-05 12:21:08
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Nazistowskimi symbolami wytatuowani są bojownicy Azow, może ten \"człon\" z zespołu Hunter w ten sposób okazał swoją solidarność z ukraińskimi nazi-banderowcami?. Nie życzę sobie by ten squrwiel pokazywał się w Szczytnie....WON NA UKRAINU! Przypomnę ci pajacu z zespołu, że tu, w Polsce, w takich strojach nazistowscy Niemcy, mordowali moich rodaków, świnio.


  2022-08-05 12:10:16
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Torze, wstyd to obrażać innych. Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę. Słabo to wyglądało, a Szczytno nie pierwsze zwróciło na to uwagę. Letkiewicz niech nie ściemnia.

  Olek


  2022-08-05 11:43:57
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  szkoda, że Hans Kloss już nie żyje. Należało go niezwłocznie aresztować za noszenie hitlerowskiego munduru. W Szczytnie nie ominęła by ta przyjemność

  Jamka Lech


  2022-08-05 11:42:34
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Panie Letkiewicz dobrze pan wie, że nie pierwszy raz są pretensje o ten mundur. Dobrze wiecie, że niektórym środowiskom to nie pasuje, a wy gracie to samo. Jak się mówi A trzeba powiedzieć też B, a nie miotać się w tłumaczeniach. Niemcy mieli na klamrach historyczny napis, który nic dla nich nie znaczył, a wy ukazujecie ich jako gorliwych katolików, którzy walczą w imię Boga i porównujecie to z Radiem Maryja. Dla mnie słabo to wyglądało. A i jeszcze, może Pan Pardo powie o atmosferze w Kantata w związku ze śpiewanymi tekstami Huntera,


  2022-08-05 11:05:06
 • Czy narkotyki zalewają Wielbark?
  Głupie usmieszki jak się porusza temat narkotyków w mopsie w Wielbarku

  Ewa


  2022-08-05 10:51:05
 • 11 mln zł – tyle może kosztować nowa remiza
  Jasne, stać na to gminę. Nie zapomnijcie o sali na bankiety dla lokalnej elyty, jakie urządza się np. w czasie dożynek. No i przewodniczacy RG też strażak. Tylko słyszę, że nie będzie czym polewać: z ujęciu wody w Orżynach w kilku wsiach co kilka dni puste krany!!!

  sąsiad


  2022-08-05 10:50:41
 • Tężnia powstaje kosztem amfiteatru, Nauczycielskiej i Królowej Jadwigi
  Kiersikowski czy ty masz choć elementarną wiedzę o finansach miejskich czy tylko wiedzę poglądowa z Gawrzyjałki? Zgłaszane przez ciebie wnioski to wstyd ,,zgłaszam ale wycofuję\"

  Brak kompetencji radnego


  2022-08-05 09:19:22
 • Mazurska rybna wspólna sprawa, czyli budują raj dla wędkarzy
  Uważam ze incjatywa jest wspaniała Jeżdżę na te jeziora od conajmniej 30 lat i co rok jest gorzej .Świadomość wędkarza to jest podstawa ale i świadomość rybaków to tez bardzo ważna spraw Sam byłem świadkiem jak rybacy zabierali z jeziora z odłowu na zyzdroju dużym niewymiarowe szczupaki nie wspomnę o linach pełnych ikry i mlecza !!!! Wiec jak ma ta ryba się rozmnażać .Gdy zwróciłem uwagę odpowiedz była taka proszę do szefostwa a nie do nas. A przepraszam byłem świadkiem zarybiania jedna bańka od mleka szczupakami tak maleńkie ze okoń odrazu cześć wyciol Jeżeli ma być lepiej to niezbędne są częste kontrole wędkarzy ale i rybaków

  Zygmunt Zalewski


  2022-08-05 08:53:24
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Szczytno nie ma większych problemów? Wstyd na całą Polskę. A gdyby tak prześwietlić przeszłość członków rady miasta. Działalność w PZPR, ZNP( oczywiście okresu komuny), ZHP i ewentualnie służbę w Milicji. Coś by może się wyjaśniło ............ Są w Szczytnie zacne osoby, które sporo pamiętają.

  Tor


  2022-08-05 08:23:46

Reklama