Piątek, 12 Lipiec
Imieniny: Brunona, Jana, Wery -

Reklama


Reklama

Narkotykowy traf szczycieńskich policjantów. 28-latek wpadł podczas jazdy na zakazie


Szczycieńscy policjanci w toku czynności operacyjnych zatrzymali 28-latka, który kierował pojazdem na zakazie oraz posiadał przy sobie amfetaminę. W sidła wpadł również 23-letni pasażer, u którego znaleziono ten sam narkotyk, a w jego miejscu zamieszkania policjanci ujawnili zabroniony susz roślinny. Obaj zostali zatrzymani, a za popełnione przestępstwa usłyszeli już zarzuty.W środę, 9 sierpnia szczycieńscy kryminalni na terenie naszego miasta, zatrzymali do kontroli pojazd osobowy marki Audi. 


Reklama

 

Reklama

W toku prowadzonych czynności okazało się, że 28-letni kierowca prowadził pojazd pomimo tego, że posiadał sądowny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Dodatkowo policjanci ujawnili przy nim substancje zabronione w postaci amfetaminy. Z mężczyzną podróżował 23-latek, który tak jak kolega posiadał przy sobie amfetaminę. Mieszkańcy Szczytna zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnej celi - informuje szczycieńska policja. - W toku dalszych czynności, w miejscu zamieszkania pasażera policjanci ujawnili kolejną substancję zabronioną, jaką okazała się marihuana.

 


Mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających, a kierujący będzie odpowiadał przed sądem za złamanie nałożonego na niego zakazu prowadzenia pojazdów. Policjanci ustalą również, czy zatrzymany mężczyzna prowadząc pojazd był pod wpływem działania środka odurzającego, za co może usłyszeć kolejny zarzut.Komentarze do artykułu

Hans

Jacie,ale wynik ??!,pewnie komendant wystąpi o 150 złotych nagrody dla dzejmsów bondów....mam tylko nadzieję,że nie osadzili 2 sprawców w jednej celi,bo się prokurator zdenerwuje?!

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama