Poniedziałek, 23 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Nagrody wójta trafiły do najlepszych (zdjęcia)


Po raz kolejny, w ostatni dzień wakacji, najzdolniejsi uczniowie z terenu gminy Dźwierzuty zjawili się w GOK, aby odebrać gratulacje i nagrody Wójta Gminy Dźwierzuty za miniony rok nauki.- Kiedy kończy się rok szkolny, to zastanawiamy się, ilu naszych uczniów sięgnie po nagrodę. W tym roku miałam ogromną radość wręczyć ją 27 razy. 23 osoby otrzymały nagrody w kategorii nauka, a 4 w kategorii sport – mówi wójt Szydlik. - Gratuluję wszystkim. Uczniom, rodzicom, nauczycielom i dyrektorom. To był trudny rok w nauczaniu. Mam nadzieję, że rozpoczynający się rok szkolny 2021/22 będzie lepszy pod tym względem i nie będziemy zderzeni z nauczaniem zdalnym.


Reklama

 

I mam jeszcze jedną nadzieję, że w sierpniu przyszłego roku wręczę jeszcze więcej nagród.

 

Najwyższą średnią – 5,91 osiągnął Adam Gronowski z klasy 4 SP nr 3 w Szczytnie. W kategorii sport nagrody otrzymali bracia Jakub i Maciej Sztura (boks), Norbert Kocak (karate) i Filip Suchecki (kolarstwo).

 

Reklama

Do rąk uczniów trafiają nagrody finansowe wypłacane z budżetu gminy oraz składek sponsorów. W tym roku szczególne podziękowania za powiększenie puli nagród należą się: radnym Rady Gminy Dźwierzuty, sołtysowi i radzie sołeckiej Dźwierzut, Karolinie Orzoł i Mariannie Szydlik.

 

Radek Dąbrowski

fot. Radek DąbrowskiKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama