Środa, 7 Czerwiec
Imieniny: Laury, Laurentego, Nory -

Reklama


Reklama

Nadkomisarz Paweł Przybyłek nowy zastępca komendanta powiatowego policji w Szczytnie


Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie nadinsp. Tomasz Klimek powierzył obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie – nadkomisarzowi Pawłowi Przybyłek. Zastąpił on na tym stanowisku nadkomisarza Andrzeja Andraczka, który 14 lutego został zastępcą komendanta policji w Mrągowie.Uroczyste wręczenie rozkazu odbyło się w czwartek, 23 lutego w budynku szczycieńskiej komendy w obecności kadry kierowniczej. Zadaniem nowego I Zastępcy Komendanta będzie nadzór nad pionem kryminalnym.

 

Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie nadinsp. Tomasz Klimek oraz Komendant Powiatowy Policji w Szczytnie insp. Radosław Drach osobiście pogratulowali awansu nadkom. Pawłowi Przybyłkowi.


Reklama

 

Nadkom. Paweł Przybyłek służbę w Policji rozpoczął w 2004 roku. Od 2007 roku związany jest z pionem kryminalnym. Od 1 sierpnia 2013 roku realizował obowiązki służbowe na stanowisku kierowniczym, początkowo jako Zastępca, a od 1 lutego 2020 roku jako Naczelnik Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie.

 

Reklama

Od prawej - Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie nadinsp. Tomasz Klimek, Komendant Powiatowy Policji w Szczytnie insp. Radosław Drach oraz p.o. I Zastępcy Komendanta nadkom. Paweł Przybyłek.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama