Piątek, 1 Lipiec
Imieniny: Arnolda, Emiliany, Lucyny -

Reklama


Reklama

Nadciąga legendarna Polska Noc Kabaretowa 2022 (sprawdź szczegóły)


Nadciąga legendarna Polska Noc Kabaretowa 2022. Wyjątkowa edycja największej Kabaretowej trasy w Polsce. Największy, epicki skład artystów. Tematy, jakich jeszcze nie poruszaliśmy i śmiech, który będzie niósł się przez całą Polskę. 6 sierpnia - Mrągowo.Tym razem na tapetę bierzemy... Twoje miasto! Sprawdzimy, co u Was słychać, skomentujemy aktualne afery, lokalne sukcesy i porażki, nie oszczędzimy rządzących, ale i zwykłych mieszkańców.

 

Prowadzeniem Polskiej Nocy Kabaretowej 2022 zajmie się Bartosz Klauzinski z Kabaret K2. Wystąpią: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret Smile, Kabaret Moralnego Niepokoju z interaktywnym udziałem Roberta Górskiego, Kabaret K2, Kabaret Młodych Panów, Szymon Łątkowski oraz niezastąpione Dziennikarki Zaangażowane. 


Reklama

Bilet na to wydarzenie można kupić tu: >>>kliknij<<<

Zobacz swoje miasto oczami kabaretów. Zapraszamy na premierowe skecze w wykonaniu śmietanki polskiego kabaretu. Polska Noc Kabaretowa 2022-uratujemy Twoje miasto. 

Polska Noc Kabaretowa 2022 - Mrągowo
Data i godzina:
sobota, 06 sierpnia 2022
godz. 20:00
Gdzie:
Amfiteatr nad jeziorem Czos
Mrągowo, Jaszczurcza Góra

Reklama

 Komentarze do artykułu

JAMKA LECH

Tusk zwany Donaldem Kaczorem wygnany z Brukseli, wrócił kraju z podwinietym ogonem miaucząc głośno. Dali mu emeryturkę , niedużą, skromną. Złośliwce trąbiły o 35 tysiącach. To nieprawda. A gdyby nawet, to Tusk oddał by na biednych. Tusk ma dobre serce. On się lituje nad nieszczęśliwymi jak niegdyś Lenin

Śmieszek

Oj tam, oj tam! I tak jesteście cieniasy wobec standaperów, którzy na Wiejskiej dają takie numery, że boki zrywać, szczęka opada, skarpetki też. Oglądam, jestem ich prawdziwym fanem. Wy im do piet nie dorastacie. Warto śledzić - ostatnio dawali pokazy 25 i 26 maja. Polecam!

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama