Wtorek, 21 Maj
Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora -

Reklama


Reklama

Nadchodzi wielkie biegowe święto w Lipowcu. W niedzielę 33 Maraton Juranda


W niedzielę, 14 kwietnia, miłośnicy biegania zmierzą się z trasami 33 Maratonu Juranda oraz biegów towarzyszących w Lipowcu. To wyjątkowa okazja, by w sportowym duchu przeżyć przygodę na jednej z trzech głównych tras: Maratonu Juranda, Półmaratonu Rycerskiego i Dyszki Jurandówny.Maraton Juranda to pętla przez: Lipowiec, Wały, Wawrochy, Gawrzyjałki, Pużary i z powrotem do Lipowca. Pełen dystans to dwa okrążenia.

 

Półmaraton Rycerski to wyzwanie o połowę krótsze, pokrywające się z jedną pętlą maratonu. Natomiast uczestnicy Dyszki Jurandówny zmierzą się z 10-kilometrową trasą z nawrotem na 5. kilometrze w Wałach.


Reklama

 

Wszystkie biegi rozpoczną się wspólnym startem, gromadząc na linii zawodników o różnym stopniu zaawansowania i pasji do biegania. Organizatorzy zapraszają do udziału i zachęcają do zapoznania się z trasami, by odpowiednio przygotować się do rywalizacji.

 

Zapisy na 33 Maraton Juranda i biegi towarzyszące, w tym na Mały Maraton Juranda, będą prowadzone 13 i 14 kwietnia w biurze zawodów. Dostępność numerów startowych jest ograniczona, a pełny pakiet startowy nie gwarantowany, więc warto pospieszyć się z decyzją o uczestnictwie.

Reklama

 

Nie przegapcie okazji do sportowej rywalizacji i wspólnej zabawy w pięknej scenerii!Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama