Środa, 22 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Nadchodzi czas na relaks! Pływalnia Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie otwarta będzie od poniedziałku


Od poniedziałku mieszkańcy naszego powiatu będą mogli korzystać z pływalni należącej do Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. To już pewna informacja. Grafik dostępnych godzinowych wejść ma pojawić się do końca tego tygodnia na stronie internetowej WSPol.


  • Data:

Z naszych informacji wynika, że basen będzie otwarty od godziny 6 rano do 22. Do dyspozycji mieszkańców, oprócz basenu, dostępne będą też dwie sauny: łaźnia parowa rzymska (mokra), sauna fińska (sucha) oraz jakuzzi.

 

 

Jakie będą ceny biletów? Te już są znane. Godzinne wejście od poniedziałku do piątku będzie kosztowało 20 zł od osoby. Bilet ulgowy (dla dzieci, młodzieży, studentów oraz emerytów powyżej 65 roku życia) - 15 zł. W sobotę i niedzielę bilety będą kosztowały odpowiednio 22 i 16 zł. Do każdej godziny będzie doliczone 10 minut na wejście i wyjście z basenu. Czas będzie mierzył elektroniczny system.


Reklama

 

Co ważne wchodząc na pływalnię będzie można korzystać też z dwóch saun, suchej i parowej. Wejście jest w jednej cenie. Nieważne, czy wchodzimy tylko na basen, czy tylko na saunę. Oddzielnie płatne jest wejście na jacuzzi. To koszt 15 zł za pół godziny.

 

Warto dodać, że temperatura wody w basenie dużym to 27 stopni Celsjusza, a w brodziku aż 30.

 

Przypomnijmy. Pływalnia, której właścicielem jest Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie, została zamknięta z początkiem pandemii. Nie działała od kwietnia 2020 roku. Ten czas uczelnia wykorzystała na przeprowadzenie kapitalnego remontu.

ReklamaKomentarze do artykułu

Mr granatnik

Tylko nie wpuszczajta komedianta.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama