Środa, 7 Czerwiec
Imieniny: Laury, Laurentego, Nory -

Reklama


Reklama

Myjnia Świętajno zaprasza – to gwarancja perfekcyjnie czystego auta


PROMOCJA. Tak nowoczesnej samoobsługowej myjni samochodowej w naszym powiecie jeszcze nie było. W Świętajnie możesz umyć samochód przy użyciu specjalnie oczyszczonej, zmiękczonej wody. Możesz zapomnieć o zaciekach. To gwarancja czystego auta. Ale to niejedyna niespodzianka, która spotka cię na tej myjni. Auto może być czyściutkie z zewnątrz i pachnące w środku. Warto tam pojechać, bo znajduje się tam jeszcze kilka innych nowinek, które na pewno zaskoczą kierowców. Myjnia właśnie zaczęła działać.


  • Data:

Myjnia Świętajno (ul. Grunwaldzka 12J) znajduje się przy drodze dojazdowej do Świętajna od strony tak zwanych krzyżówek. To zaledwie minuta drogi od krajówki Szczytno - Rozogi, czy centrum Świętajna. To w tej chwili najbardziej nowoczesny tego typu obiekt w naszym powiecie. I jedyny na terenie gmin Świętajno i Rozogi.

 

 


Myjnia Świętajno czynna 7 dni w tygodniu, 24 godzin na dobę

ul. Grunwaldzka 12J

Świętajno


 

- Do mycia samochodów używana jest woda podwójnie oczyszczona w kolumnie jonitowej – mówi pan Marcin, właściciel obiektu. - W ten sposób usuwane są związki odpowiedzialne za twardość wody. Dzięki temu zabiegowi woda używana do mycia auta nie niszczy powłoki lakieru i nie zostawia zacieków, smug. Dodatkowo używamy chemii samochodowej od renomowanych firm – dodaje.

 

 

Turbo piana, mycie, szczotkowanie, płukanie, woskowanie, nabłyszczanie oraz odświeżanie zapachem - to wszystko znajdziecie na Myjni Świętajno. Za usługę można zapłacić bezgotówkowo - kartą bankową oraz gotówką. Myjnia wyposażona jest też w nowoczesny odkurzacz, czy smarowidło do opon. Ale znajduje się tam też kilka innych niespodzianek, których nie ma w innych myjniach w naszym powiecie, a które na pewno ucieszą kierowców.

 


Myjnia Świętajno czynna 7 dni w tygodniu, 24 godzin na dobę

ul. Grunwaldzka 12J

Świętajno


 

Myjnia Świętajno jest czynna 24 godziny na dobę. To doskonała alternatywa dla domowego mycia auta, bo mycie na podwórku może skończyć się ogromnym mandatem.

 

 

Myjnia bezdotykowa jest jedną z najtańszych form pielęgnacji samochodów.

 

- Na myjnię w Świętajnie przyjechałem przypadkowo – mówi Mateusz Kubiak z Myszyńca, którego spotkaliśmy we wtorek. Czyścił akurat swoje audi. - Przyznam, że miło mnie zaskoczyła. Auto wygląda rewelacyjnie. Proszę spojrzeć. Nie ma żadnego zacieku. No i ten pachnący środek. Żadna choinka zapachowa tego nie zrobi. Bez wątpienia warto skorzystać z tego punktu – zachęca.

 

 

Na myjni bezdotykowej nie są używane "rysujące" powłokę lakieru szczotki. Dodatkowo, czyszcząc pojazd ręcznie - wymyjemy miejsca, do których automat nie ma dojścia. Gdy odjeżdżamy z Myjni Świętajno - efektem najbardziej oczekiwanym i pożądanym jest połysk lakieru, bez zacieków i plamek. Oczyszczona woda i doskonała chemia dają nam tę gwarancję. Zapraszamy.


 

Myjnia Świętajno czynna 7 dni w tygodniu, 24 godzin na dobę

ul. Grunwaldzka 12J

Świętajno


 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama