Wtorek, 21 Maj
Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora -

Reklama


Reklama

Muzyczna podróż z Łukaszem Zagrobelnym: Uwodzicielski wieczór dla kobiet ze Szczytna


Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, Łukasz Zagrobelny zabrał kobiety ze Szczytna w niezwykłą muzyczną podróż. Artysta wystąpił w Hali Widowiskowo - Sportowej, która niemal pękła w szwach, a przedstawicielki płci pięknej stanowiły dominującą grupę publiczności.Łukasz Zagrobelny, znany i lubiany przez wiele osób w Polsce, zagrał swoje największe hity, a każda piosenka została przyjęta gromkimi brawami i okrzykami przez roztańczoną i rozśpiewaną publiczność. Artysta zachwycił swoją wokalną interpretacją i energetycznym występem, co skłoniło wiele osób do wstawania z krzeseł i tańczenia w rytm muzyki.

 

Nie zabrakło również okolicznościowych przemówień, w których najlepsze życzenia z okazji Dnia Kobiet złożył Burmistrz Miasta Szczytno Krzysztof Mańkowski.


Reklama

 

Wydarzenie, które odbyło się w czwartek wieczorem, cieszyło się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Szczytna i okolic. Hala Widowiskowo - Sportowa była niemal po brzegi wypełniona ludźmi, którzy chętnie przyszli posłuchać swojego ulubionego artysty i spędzić miło czas wśród bliskich i przyjaciół.

 

Łukasz Zagrobelny po raz kolejny pokazał, że jego muzyka zawsze znajduje odbiorców i potrafi poruszyć serca słuchaczy. Był to niezapomniany wieczór dla wszystkich obecnych, którzy mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowej muzycznej podróży z jednym z najpopularniejszych wokalistów w Polsce.

ReklamaKomentarze do artykułu

Jans

Jak za darmo, to tłumy walą na każdego szansonistę. Prawdą jest, że Zagrobelny ma talent. A może byście napisali, jak były rozdawane bilety, wejścówki na ten koncert. To był dopiero kabaret. I jak zmieniano reguły w trakcie.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama