Wtorek, 22 Październik
Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa -

Mundurowe zmagania na macie

3 czerwca w Mińsku Mazowieckim odbyły się III Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w formule GI i NO GI w brazylijskim jiu-jitsu. Nie zabrakło reprezentantów Wyższej Szkoły Policji oraz Komendy Powiatowej PSP w Szczytnie, w tym zawodników z klubu Katana Berserker's Team Szczytno.

Mistrzem Polski w formule -71.5kg bez kimon i -74kg w kimonach została studentka pierwszego roku, kierunku "Nauka o Policji"- post. Jessica Dziedzic. Post. Paweł Szymański, student drugiego roku, kierunku "Nauka o Policji" zdobył tytuł wicemistrza w formule -67kg bez kimon oraz wywalczył brąz w -70kg w kimonach.

Kolejnym sukcesem pochwalić się może podinsp. Jacek Szewczak, trener szczycieńskiego klubu, który został mistrzem Polski w kategorii -88.3kg Masters 3 w kimonach i wicemistrzem w kategorii -88.3 kg Masters 1 kimon. Do tego dokłada jeszcze brąz w formule -88.3 kg Masters 3 bez kimon.

Sukces w postaci dwóch medali dorzucił również Łukasz Elbruda, strażak z jednostki Państwowej Straży Pożarnej w Szczytnie. Elbruda zajął pierwsze miejsce w kat. Adult -100.5 kg, a w kat. Masters 1 Łukasz dorzucił srebro.