Piątek, 19 Lipiec
Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego -

Reklama


Reklama

Mundurowe zmagania na macie


3 czerwca w Mińsku Mazowieckim odbyły się III Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w formule GI i NO GI w brazylijskim jiu-jitsu. Nie zabrakło reprezentantów Wyższej Szkoły Policji oraz Komendy Powiatowej PSP w Szczytnie, w tym zawodników z klubu Katana Berserker's Team Szczytno.Mistrzem Polski w formule -71.5kg bez kimon i -74kg w kimonach została studentka pierwszego roku, kierunku "Nauka o Policji"- post. Jessica Dziedzic. Post. Paweł Szymański, student drugiego roku, kierunku "Nauka o Policji" zdobył tytuł wicemistrza w formule -67kg bez kimon oraz wywalczył brąz w -70kg w kimonach.


Reklama

 

Kolejnym sukcesem pochwalić się może podinsp. Jacek Szewczak, trener szczycieńskiego klubu, który został mistrzem Polski w kategorii -88.3kg Masters 3 w kimonach i wicemistrzem w kategorii -88.3 kg Masters 1 kimon. Do tego dokłada jeszcze brąz w formule -88.3 kg Masters 3 bez kimon.

 

Reklama

Sukces w postaci dwóch medali dorzucił również Łukasz Elbruda, strażak z jednostki Państwowej Straży Pożarnej w Szczytnie. Elbruda zajął pierwsze miejsce w kat. Adult -100.5 kg, a w kat. Masters 1 Łukasz dorzucił srebro.

 

/Samorząd Studencki WSPolKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama