Niedziela, 3 Marca
Imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana -

Reklama


Reklama

Można ostrzyć łyżwy. W piątek staruje kryte lodowisko. Znamy cennik i godziny otwarcia


Z niemal tygodniowym opóźnieniem, ale już od piątek, 8 grudnie zacznie działać kryte lodowisko w Szczytnie. Znajduje się ono przy ulicy Klenczona, tuż obok restauracji Zacisze. Stanęło dokładnie na boisku do koszykówki. Znamy godziny otwarcia lodowiska oraz dokładny cennik.Uroczyste otwarcie lodowiska zaplanowano na godz. 15 w piątek, 8 grudnia.


Reklama

 

Reklama

- Pierwsze 40 osób będzie mogło wejść na płytę i pojeździć za symboliczną złotówkę – mówi Arkadiusz Leska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu w Szczytnie. - Zapraszam już dziś, kto pierwszy ten lepszy. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji – dodaje tajemniczo.

 

W tym roku lodowisko to wyłącznie komercyjne przedsięwzięcie. Zarządza nim prywatna firma. W latach ubiegłych miasto wydzierżawiało podobny, ale niezadaszony obiekt. Lodowisko zawsze cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, ale niestety pogoda nie zawsze dawała możliwość cieszenia się z zimowego szaleństwa. W roku roku będzie inaczej... Więcej na ten temat, cennik, godziny otwarcia - w czwartkowym, papierowym wydaniu "Tygodnika Szczytno".Komentarze do artykułu

Jan

Miro w jakim ty świecie żyjesz, nic nie ma za darmo za wszystko ktoś musi zapłacić. Chyba że ci radny Kiersikowski zafunduje ze swojej niezasłużonej diety, to będziesz miał sponsora.

Kamil

Jaka cena by nie była to pomysł jest ok z zadaszeniem. Wiem, że Polakom się nie przelewa ale firma jakoś zarobić musi. Młodzież najwyżej odmówi sobie kebaba w miejsce znacznie zdrowszej jazdy na łyżwach. Wydajemy krocie na żarcie więc jak ktoś chce pojeździć to i kupi bilet. No a jak kogoś nie stać to ja jak byłem młody jeździłem po brzegu jeziora na lodzie. Oczywiście dziś zimy są słabsze niż kiedyś ale wszystko zależy od chęci i inwencji.

Miro

A miało być za darmo.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama