Niedziela, 16 Czerwiec
Imieniny: Aliny, Anety, Benona -

Reklama


Reklama

Monika Trusewicz nowym skarbnikiem w pasymskim samorządzie


Spore zmiany kadrowe w Pasymiu. Jeszcze w marcu, gdy burmistrzem był Cezary Łachmański, Jolanta Obidzińska zrezygnowała z funkcji skarbnika. Ta informacja na światło dzienne wyszła dopiero, gdy stanowisko burmistrza objął Marcin Nowociński.Na ostatniej sesji radni przyjęli uchwałę w sprawie odwołania pani skarbnik, a później uchwałę w sprawie powołania nowego skarbnika. Na to stanowisko Marcin Nowociński rekomendował Monikę Trusewicz, wieloletniego pracownika urzędu gminy, a od sierpnia 2023 roku skarbnika miasta Barczewo.

 

Monika Trusewicz jest absolwentką wydziału nauk ekonomicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, ukończyła studia podyplomowe w zakresie audytu wewnętrznego i kontroli zarządczej jednostek sektora finansów publicznych w Szkole Głównej Handlowej.


Reklama

 

Nowa skarbnik rozpocznie pracę 1 czerwca.

 

- Dziękuje radnym za wyrażoną aprobatę mojej rekomendacji. Dzisiaj deklaruję swoje zaangażowanie i pełną otwartość na państwa problemy i pytania, na które wspólnie znajdziemy rozwiązania – mówiła podczas sesji Monika Trusewicz.

 

Więcej ciekawych informacji, i znacznie wcześniej, przeczytasz w papierowym wydaniu "Tygodnika Szczytno". Zachęcamy do lektury. „Widzimy się” w każdy czwartek. Tygodnik dostępny jest w sklepach: sieci Intermarche, Stokrotka, Delikatesy Centrum, Biedronka, Dino, Lidl... oraz niemal w każdym wiejskim sklepiku w naszym powiecie. „Tygodnik Szczytno” - to się czyta.  

ReklamaKomentarze do artykułu

Rafał

Panie Marcinie, która siostra jest lepsza?

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama