Wtorek, 25 Czerwiec
Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma -

Reklama


Reklama

Moje trzy zdania – felieton Wiesława Mądrzejowskiego


Moje trzy zdania – felieton Wiesława Mądrzejowskiego...


  • Data:

1. Sięgnę dziś bardzo wysoko ponad nasze głowy czyli do Księżyca, gdzie po latach przerwy rozpoczęła się kolejna runda kosmicznego wyścigu wywołanego przede wszystkim klimatycznym kryzysem naszej planety i potrzebą stworzenia na tym satelicie baz do dalszej ekspansji w kosmos i eksploatacji znajdujących się tam, a niezbędnych nam kopalin i źródeł energii, a dobrą wiadomością jest to, że skutecznie włączyły się w te przedsięwzięcia Indie ze swoim jeżdżącym po księżycu łazikiem łamiąc istniejący dotąd monopol amerykańsko – chińsko – rosyjski.

 

2. Kampania wyborcza rozkręca się już na całego, widać w tej wyborczej walce desperację rządzącej kliki wykorzystującej wszelkie możliwe, mniej lub bardziej uczciwe „myki”, aby zwiększyć szanse swoich kandydatów czemu się nie można dziwić, gdy ma się w perspektywie rozliczenie za zorganizowany rabunek kraju, gorzej, iż w myśl powiedzenia „tonący brzydko się chwyta” bezpardonowo wciągając do kampanii instytucje i służby państwa, co jeden z najważniejszych funkcjonariuszy tej partii znany w niektórych środowiskach pod pseudonimem „Pies” uznał publicznie za normalne „bo rząd może się przecież promować”, ale i druga strona też używa ciekawych chwytów wysyłając np. w pogoń za prezesem uciekającym ze stolicy w strachu przed Tuskiem jego byłego zastępcę, który o ciemnych sprawach tego rządu wie bardzo dużo i nie boi się tej wiedzy użyć.


Reklama

Reklama

 

3. Imponująco wypadła parada i pokaz motocykli zorganizowany z okazji 300–lecia Szczytna, wspaniałe maszyny ryczały podrasowanymi silnikami, bikersi zakuci w oryginalne skóry i hełmy wciągali z poświęceniem rozbudowane ciężką pracą piwne mięśnie i jak przystało na rycerzy zrzeszonych w szczycieńskim motocyklowym zakonie odrzucając możliwość czynnego udziału kobiet w klubowej działalności, które co najwyżej w charakterze dodatku mogą kwitnąć i pachnieć na tylnych poduszkach ich wspaniałych pojazdów.

 

W A MKomentarze do artykułu

Mieszkaniec

Oczywiście, że jako obywatele, patrioci, ludzie uczciwi i inteligentni mamy prawo rządzić tym krajem. I żaden PIS nam tego nie odbierze. Mamy dość tego, co dzieje się przez ostatnie 8 lat, dlatego chodźmy wszyscy do wyborów. Czas na zmianę!

Romek

Kolejny mądry staly komentator jak gdyby miał monopol na ciągle krytykowanie rządzących. A co zrobił poprzedni rząd dla Polski, co zrobili lewacy? Myslicie ze macie stałe moralne prawo do rządzenia tym krajem. A z jakiej paki przysługuje Wam to prawo parafrazując za Waszym guru McDonaldem? To awas nigdy nie rozliczona chcecie innych rozliczać. Typowa bezczelna cechą komuchow.

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama