Piątek, 1 Lipiec
Imieniny: Arnolda, Emiliany, Lucyny -

Reklama


Reklama

Moje trzy zdania - felieton Wiesława Mądrzejowskiego


Dziś o „szczycieńskiej masakrze piłą mechaniczną”, stadionie przy ulicy Śląskiej oraz absolutorium burmistrza...

  

1. Szczycieńska masakra piłą mechaniczną, czyli rzeź drzew na ulicy Broniewskiego nadal owiana tajemnicą, nikt nie chce nawet skomentować, kto wpadł na taki pomysł, kto wydał taką decyzję, dlaczego wyrżnięto wszystkie drzewa zanim nawet wyłoniono wykonawcę robót remontowych i co się stało z drewnem – aż dziw, że żadna z tak pyskatych przy innych okazjach grupek radnych nie podjęła się wyjaśnienia tej przyrodniczej zagadki.


Reklama

 

2. Pouczająca była dyskusja na facebooku przed ostatnią sesją Rady Miejskiej, na której rozpatrywano sfinansowanie renowacji obiektu sportowego przy ulicy Śląskiej, wywołana przez post burmistrza, który chciał w ten sposób zapewnić sobie poparcie dla podjęcia tej decyzji i pomimo wielu zastrzeżeń takie mocne poparcie uzyskał.

 

3. Prześwietni rajcy naszego grodu przejechali się za to po burmistrzu nie udzielając mu absolutorium, co nikogo nie powinno zaskoczyć, gdyż dotychczasowa działalność tej rady polega głównie na wykrzykiwaniu „nie, bo nie!” w różnych tonacjach i w rytmie disco polo, co - jak powszechnie wiadomo - jest najbardziej skutecznym sposobem na budowanie świetlanej przyszłości naszego miasteczka.

ReklamaKomentarze do artykułu

Co by tu jeszcze panowie...

Aj tam, aj tam! Ktoś z frakcji rady miejskiej, która nieustannie wojuje o wolność i suwerenność rzucił, że komunistów w pień trzeba wyciąć, no to wycięli w pień, ale drzewa, a nie tabliczkę z nazwą \"ul. Broniewskiego\"...

ZenekM

Szczytno nie szczekać, wybraliście taka rade to teraz buzie w kubeł i przyjmować bez słowa co ta banda wymyśli i jak mocno bedziesz szkodziła miastu ktore coraz bardziej staje sie zapyziałym i żenującym.

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama