Wtorek, 6 Czerwiec
Imieniny: Bonifacego, Kiry, Waltera -

Reklama


Reklama

Moje trzy zdania: dziś o umiejętnościach, obietnicach wyborczych i polityce – felieton Wiesława Mądrzejowskiego


Dziś felietonista "Tygodnika Szczytno" pisze o internetowych umiejętnościach burmistrza, obietnicach wyborczych i wielkiej polityce.


  • Data:

1. Na fecebooku p. burmistrz przypomniał był, iż minęły już 4 lata od momentu, gdy został wybrany na to stanowisko i posypało się kilkadziesiąt, w przytłaczającej większości, bardzo pozytywnych komentarzy, wypada więc dodać jeszcze jeden – nikt z poprzedników nie potrafił tak sprawnie posługiwać się mediami społecznościowymi a wiadomo, że rację mają tylko tam obecni.

 

2. W nawiązaniu do miejskich obietnic wyborczych – jedną z najszybciej zrealizowanych było wybudowanie wokół małego jeziora stanowisk dla wędkarzy, z których ci ostatni bardzo rzadko do tej pory korzystali nawet podczas zawodów, a obecnie można te obudowane krawężnikami placyki uznać za zabytek chociaż urodą jeszcze nie dorównujący obudowie wieży ciśnień, przy czym przyroda sprawiła moczykijom niespodziankę, bo na skutek zmian klimatu poziom wody w jeziorze obniżył się prawie o metr i zamiast z wędkarskich wyborczych miejscówek będzie można korzystać w przyszłym roku z nowopowstałych nadjeziornych plaż.


Reklama

 

3. Nawet gdyby człowiek nie chciał, to nie ma szans i musi zahaczyć o tzw. „politykę”, bo jak nie skomentować wypowiedzi dość znanego w kraju sepleniącego staruszka, przy tym wybitnego znawcy kobiecej natury, który pomimo szeroko kolportowanych obietnic i mając spore w tym względzie możliwości nie potrafił przez zbyt długie już lata stworzyć młodym ludziom warunków do powiększania rodziny (brak mieszkań i żłobków, średniowieczne „prawo Przyłębskiej”), a w końcu publicznie był uprzejmy oświadczyć, że niski przyrost naturalny w kraju wynika z zamiłowania młodych Polek do napojów rozrywkowych, ot pisowski elegant.

Reklama

WAMKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama