Niedziela, 3 Marca
Imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana -

Reklama


Reklama

Miłośnicy darta zawładnęli 3 Arrows Pub. Michał Świniarski królem turnieju


Miłośnicy gry w darta rozpoczęli 2024 rok w niezwykle emocjonujący i pełen rywalizacji sposób. 1. Turniej Steel Dart’a, który odbył się w 3 Arrows Pub, zgromadził 32 zapalonych zawodników z różnych miast, takich jak: Szczytno, Olsztyn, Żuromin, Pisz, Działdowo, Morąg, Mikołajki, Wyszków oraz innych okolicznych miejscowości.Turniej Darta w Szczytnie okazał się nie tylko sportową rywalizacją, ale również doskonałą okazją do integracji i wspólnego spędzenia czasu przez miłośników rzucania lotkami.


Reklama

 

Zmagania przy tarczy trwały aż 8 godzin. Faza pierwsza turnieju składała się z gier w grupach, gdzie każdy zawodnik miał okazję zmierzyć się z każdym.

 

– Atmosfera była niesamowita, a rzuty wielu uczestników osiągały imponujący poziom, przekraczając 60 punktów średniej z trzech lotek – komentuje Arkadiusz Leska.

 

Po intensywnych pojedynkach w fazie grupowej, nadszedł czas na fazę pucharową, gdzie przegrani odpadali z dalszej rywalizacji, a zwycięzcy zmierzali ku podium.

Reklama

 

Ostatecznie na najwyższym stopniu podium stanął Michał Świniarski z Żuromina, który rzucił 4 razy 180 punktów, zdobywając także tytuł posiadacza najszybszej lotki turnieju z wynikiem 16 sekund.

 

Na drugim miejscu uplasował się Arkadiusz Podlewski z Dart Team Szczytno – Olsztyn, a trzecie miejsce zajął Piotr Żbikowski z Pisza. Czwarte miejsce przypadło Wojciechowi Tworkowskiemu z Dart Team Szczytno. S

 

woje umiejętności pokazał również Arkadiusz Leska z Szczytna, który uzyskał 2 razy po 180 punktów. Natomiast Radosław Orkwiszewski wykonał najwyższy "check out" turnieju, osiągając imponujące 105 punktów.

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama