Środa, 10 Sierpień
Imieniny: Klary, Romana, Rozyny -

Reklama


Reklama

Mikołaj w asyście burmistrza rozdawał prezenty (zdjęcia)


6 grudnia obchodzimy Mikołajki - święto uwielbiane przez dzieci i dorosłych. Z tej okazji burmistrz Szczytna Krzysztof Mańkowski oraz jego zastępczyni Ilona Bańkowska razem ze Świętym Mikołajem spacerowali po naszym mieście rozdając upominki oraz słodkości napotkanym mieszkańcom.Mamy nadzieję, że prezenty sprawiły przyjemność, a klimat świąt poprawił humory mieszkancom Szczytna.


Reklama

 

Fot. Miasto Szczytno

ReklamaKomentarze do artykułu

jAMKA LECH

W Polsce ostatnio regularnie zwiększa się ilość ludzi mądrych a zmniejsza głupich. Kto zgadnie o kogo chodzi?

Mańkowski te prezenty to za swoje zaskurniaki kupił czy za miejskie rozdaje i zacisza? I gdzie jego Tomuś Łachacz powinien go wziąć ze sobą za rękę.

Jamka lech

Kroll czy jak mu tam to człowiek chory. Ja mu współczuję

X-men

Żyjemy w czasach nieograniczonego dostępu do informacji, a ludzie w skutek tego zamiast mądrzeć głupieją. Krolu czy jak ci tam. Podałem Ci konkretną ustawę opublikowaną w dzienniku ustaw, a ty i tak wiesz swoje. Mądry jesteś tylko w gębie i to tylko w domu jak maseczkę zdejmiesz. A wiesz, że nie jest do końca znany wpływ internetu na organizm ludzki. Podobno powoduje raka mózgu, a 5G to istny eksperyment, może mózg ci usmażyć. Krol radzę ci nie korzystaj już więcej z tych eksperymentów technologicznych i nie pisz już więcej.

X-men - co ma >>>płaskoziemiec> Sądy zwracają uwagę, że Rada Ministrów zrezygnowała z formalnego i przewidzianego w art. 232 Konstytucji RP wprowadzenia stanu klęski żywiołowej. Uznała, że przyznane jej zwykłe środki konstytucyjne w rozumieniu art. 228 ust. 1 Konstytucji są wystarczające, aby opanować istniejący stan epidemii....w związku z powyższym sądy nadal uchylają kary administracyjne za łamanie obostrzeń - uznają, że tak daleko idące ograniczanie praw narusza Konstytucję. Nie przemęczaj się Szczepanie, pamiętaj, że już jesteś na mecie ostatniej prostej :)

Olek, jestem tylko człowiekiem i jakoś z kagańcem mi nie do twarzy. Próbowano mi dwa razy mandatami wlepić, ale ich nie przyjąłem, a sąd odrzucił wnioski o ukaranie, nawet ich nie rozpatrując. Zauważ, w jakich wesołych czasach żyjemy... ludzie bardziej biją się mandatów, niż kowida :D Ja też jakiś czas temu byłem świadkiem zabawnego zdarzenia, mój znajomy nie chał przyjąć mandatu, za chęć do swobodnego oddychania, więc policjantka z czarującym uśmiechem stwierdziła, że to tylko 20 zł i poprosiła, żeby go przyjął, to zaoszczędzi jej masę papierkowej roboty XD Nie dajmy się zastraszyć, mandaty nadal są bezprawne....a my nadal mamy pełne prawo do swobodnego oddychania.

Olek

Panie bezimienny. Dzisiaj byłem świadkiem, jak w markecie wpadła policja. Widziałem jak ludzie w panice zakładali maseczki. Pewnie z ciebie taki sam chojrak, jakby przyszło co do czego.

Zastępco weterynarza...kagańce noszą tylko pieski....albo dwunogie barany :D

zastępca ordynatora

a gdzie maseczki i odstęp 1,5m?

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama