Niedziela, 16 Czerwiec
Imieniny: Aliny, Anety, Benona -

Reklama


Reklama

Mężczyzna wszedł na cudzą posesję i zabrał z zaparkowanego auta portfel


Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie zatrzymali 50-letniego mężczyznę, podejrzanego o kradzież portfela z niezamkniętego pojazdu. Samochód zaparkowany był na prywatnej posesji w gminie Pasym. W portfelu znajdowały się pieniądze oraz dokumenty osobiste. Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. O jego losie zadecyduje sąd.


  • Data:

We wtorek (24.01.2023r.) do szczycieńskiej jednostki wpłynęło zgłoszenie dotyczące kradzieży portfela z niezamkniętego pojazdu znajdującego się na prywatnej posesji w gminie Pasym.

 

W portfelu znajdowały się pieniądze w kwocie ponad 700 złotych oraz dokumenty osobiste. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie ustalili personalia osoby, która dokonała kradzieży.


Reklama

 

Już trzy dni później (piątek, 27.01.2023r.) zatrzymali 50-letniego mieszkańca gminy Pasym. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z niezamkniętego pojazdu portfela z pieniędzmi i dokumentami. Przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Reklama

 

KPP SzczytnoKomentarze do artykułu

przemytnicyspodnidzicy

Przemytnicy i złodzieje krążą po terenie gminy Pasym .

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama