Niedziela, 3 Marca
Imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana -

Reklama


Reklama

Mazurskie szlaki rowerowe wystartuje z Rozóg. List intencyjny podpisy


Mamy doskonałe informacje dla pasjonatów turystyki rowerowej w gminie Rozogi. Samorządowcy z Rozóg, Rucienego Nidy, powiatu piskiego i szczycieński podpisali list intencyjny dotyczący przebudowy kluczowych dróg dla rowerzystów. To krok w kierunku rozbudowy sieci ścieżek rowerowych na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.W piątek, 2 lutego, w urzędzie gminy w Rozogach spotkali się Starosta Powiatu Szczycieńskiego, Jarosław Matłach, razem z Piotrem Felińskim – Burmistrzem Rucianego Nidy, Zbigniewem Kudrzyckim – Wójtem Gminy Rozogi oraz Andrzejem Nowickim reprezentującym Powiat Piski..


Reklama

 

Panowanie podpisali list intencyjny, który dotyczy przebudowy dróg Rozogi–Faryny oraz drogi Faryny–Karwica. Kluczowym elementem projektu jest budowa nowej drogi dla rowerów na trasie Rozogi–Karwica. W ramach tego przedsięwzięcia planuje się także rozwój sieci ścieżek rowerowych na terenie województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Reklama

 

Więcej na ten temat w papierowym wydaniu „Tygodnika Szczytno”.Komentarze do artykułu

Rowerzysta

A może panie Matłach coś dla Szczytnian. Trzeba przyłączyć się do Mazurskiej Pętli Rowerowej. W ten sposób przyciągniemy turystów do miasta. A poza tym w Szczytnie znajdzie się trochę osób chętnych na turystykę rowerową. Znów jesteśmy w tyle. Ale co tam najważniejsze, żeby mnie wybrali na kolejną kadencję.

Taka myśl

Patrze na to zdjęcie i się zastanawiam dlaczego nie ma na nim żadnej kobiety?

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama