Sobota, 30 Wrzesień
Imieniny: Michaliny, Michała, Rafała -

Reklama


Reklama

Maturzysta sprawcą wypadku drogowego, w którym ranny został 53-letni mężczyzna (zdjęcia)


Kolejny wypadek drogowy z udziałem młodego kierowcy. 18-letni maturzysta ze Szczytna, który siedział za kierownicą mercedes GLK zderzył się ze skodą fabią. W wypadku ucierpiał 53-letni kierowca fabii. Trafił do szpitala. Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci.


 • Data:

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 8 maja około godz. 12.

 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki mercedes, 18-letni mieszkaniec Szczytna, jadąc z kierunku miejscowości Nowe Gizewo, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w jadący w przeciwnym kierunku pojazd marki skoda, którym kierował 53-letni mieszkaniec gminy Szczytno – poinformowała „Tygodnik Szczytno” sierżant Agata Stefaniak ze szczycieńskiej policji.


Reklama

 

Mercedesem podróżowały 4 młode osoby. Do szpitala przetransportowany został 53-letni kierowca skody. Kierowcy byli trzeźwi. Szczycieńscy śledczy wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

 

Do naszej redakcji trafił też film z tego zdarzenia, gdzie wyraźnie widać, jak mercedes jedzie ze znaczną prędkością i bez hamowania dosłownie wbija się w skodę.

Reklama

 

Na miejscu kraksy pojawili się policjanci, straży i medycy.

 Komentarze do artykułu

grant

Jazdy samochodem nawet małpę nauczysz, myślenia za kierownicą niestety już nie. Szkoda, że głupota nie boli.

Mieszkaniec Szczytna

Z całym szacunkiem do komentatora ale jak można ściąć zakręt nie będąc jeszcze na nim? Jeśli wina by była po obu stronach to samochody by były rozbite w inny sposób. Z tego zdarzenia są nagrania na których wszystko widać kto i w jaki sposób się zachował. Jeśli twierdzisz że byłeś świadkiem tego to czyli że pomyliłeś zdarzenia twierdząc inaczej. A informacje pisane w tym artykule są prawdziwe ponieważ nawet jeśli osoby tego nie widziały ale znają to miejsce mogą ocenić ze zdjęć. Widać że poszkodowany był przed zakrętem a winny tego wszystkiego wjechal w prostej linni w skodę nie skręcając właśnie na zakręcie, dlaczego? Bo ewidentnie stracił kontrolę nad kierownica. Przykre że młodzi ludzie uważają się za świetnymi kierowcami po kilku dniach jazdy za kierownicą po odebraniu prawa jazdy.

Mieszkanin Szczytna

Co za kocopoły. Widziałem to zdarzenie i nie było tak jak jest opisywane w artykule. Wina leży po obu stronach, jeden nie dostosował prędkości a drugi ściął zakręt nie rozglądając się tylko wpiepszając się na chama. Nie zweryfikowane informacje i szerzona coraz większa propaganda w tym tygodniku. Szkoda słów

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

 • W drodze do marzeń. Przyszła mieszkanka Rudki walczy o sukces na Mistrzostwach Europy we Fryzjerstwie
  Żenujące. Pani fryzjerka buduje się w Rudce a wiadomo że trzeba mieć pieniądze aby kupić tam działkę....mąż jedzie do Holandii i za jedną tygodniówkę może bez problemu swoje małżonce wysłać 500 euro na bilet do Finlandii... każdy z nas ma marzenia i spełnia je nie licząc na zrzutki czy składki...czy Pani fryzjerka będzie potem dającym jej swoje pieniądze robiła fryzury za darmo? W Szczytnie ludzie składają się na chore dzieci ,pieką ciasta i dają je na licytację a tu kobieta w siłę wieku ,mąż w sile wieku ,oboje mają fach w ręku i proszą o datki? Pani fryzjerka za jeden zabieg na włosach może skasować 400 zł i kobiety które chodzą po salonach fryzjerskich na zabiegi laminacji,saunę czy inne podobne tyle płacą... niektórzy ,a nawet sporo ma marzenie żeby starczyło im na życie od 1-go do 1-go....

  Iga


  2023-09-28 20:19:36
 • Były dziennikarz TVP: idźcie na wybory! Rozmowa z Maciejem Wróblem
  To tzw ślizgacze już wszędzie był.

  Artur Ansjon


  2023-09-28 17:46:40
 • Przełomowa chwila dla seniorów w Szczytnie. Budynek przy ul. Pułaskiego 10 w nowym świetle! 2 mln zł na kapitalny remont już w drodze!
  Marian, przyszła jesień czas na wykopki. Przestań zajmować się sprawami o których nie masz pojęcia. Środki z dofinansowania biorą się z programów jakie są dostępne, a więc jeżeli jest program na remont czy modernizację to nie wybudujesz z nich nowego budynku. Można nie brać pieniędzy na remont i czekać tak jak proponujesz na programy związane z budową nowych budynków i to nie mieszkalnych ale takich programów chyba nawet nie było więc nie byłoby nigdy budynku dla seniorów. Bierze się to co można, a to co by się chciało nie zawsze jest dostępne. Przypominam że część bezradnych radnych niedawno chciało remontować ten obiekt ze swoich tzn. miejskich funduszy. Dobrze że do tego nie doszło.

  ja


  2023-09-28 07:16:28
 • Wojenka o działki nad Marksobami
  Najpiękniejsze jest to, że \"Letnicy\" sami wykupili działki (w Marksewie) w taki sposób, że do jeziora tam praktycznie nie dojdziesz, a protestują, że sprzedaż jednej \"małej\" działeczki \"zabierze\" dostęp do jeziora - dla mnie czysta hipokryzja (w myśl zasady \"ja mam, a Tobie nie dam\" - patrz nie pozwolę, buhahahaha) Skądinąd Pan Wójt musi mieć środki na inwestycje, więc ... sprzedaje nieruchomości. Co w tym dziwnego? ... No fakt, dziwne jest jednak to, że w miejscu gdzie leży \"kość niezgody\" nie sprzedano działki już jakieś 40 lat. No, a jeszcze ciekawsze jest to, że np. do innej wioski wodociąg doprowadzony był np. za środki \"pozyskane w ramach programu\" i dofinansowanie było np. 90%\", a w Marksewie woda jest/będzie za środki \"samej wioski\" (tu nie trzeba się wysilić, żeby podanie napisać, coby dostać dofinansowanie, itp., tu można zwyczajnie sprzedać, patrz dofinansowanie 0,00%, buahahahahaha) - czysta ekonomia, buahahahaha. Swoją drogą prawie 500 zł za metr kwadratowy to prawie jak na Manhattanie. Kończąc, trzeba powiedzieć jasno, chcieliście mieć wodę w Marksewie, to macie wodę, ale do \"wody\" nie dojdziecie.

  Wyborca z wyboru


  2023-09-28 04:46:40
 • „Bitwa o remizy” – rząd sfinansuje modernizację remiz strażackich. Najważniejsze kryterium? Frekwencja w nadchodzących wyborach
  I tak wam rozdawnictwo naszych pieniędzy, podła zmino nic nie pomoże, mamy was już serdecznie dosyć!!!!!

  Polak


  2023-09-27 19:02:36
 • Przełomowa chwila dla seniorów w Szczytnie. Budynek przy ul. Pułaskiego 10 w nowym świetle! 2 mln zł na kapitalny remont już w drodze!
  To może Burmistrz Mańkowski pochwali się co konkretnie robił aby pozyskać środki? Ten człowiek tylko dużo gada a nic nie robi. Szkoda tylko że seniorzy jak pokazuje doświadczenie są tak łatwowierni i wierzą jemu oraz tym dziwnym radnym. Kolejna fatalna decyzja tego całego grona. Zamiast postawić od podstaw nowy parterowy budyneczek dla seniorów i innych organizacji będą klecić starą ruderę!!! Czy nikt w tym mieście nie potrafi logicznie myśleć!!! Tragedia!

  marian


  2023-09-27 13:53:49
 • Kłusownik z gminy Dźwierzuty ujęty przez funkcjonariuszy Straży Rybackiej
  Ale sukces straży Rybackiej że aż trzeba w prasie się tym pochwalić. Dziadka \"wielkiego przestępcę\" na rybach dorwali, który kilka rybek na obiad chciał złowić gdyż mizerna emerytura nażycie nie wystarczała. Wnioskuję by do prezydenta o ordery wystąpić!!!

  emryt


  2023-09-27 12:36:06
 • Kłusownik z gminy Dźwierzuty ujęty przez funkcjonariuszy Straży Rybackiej
  Bandziora nie mogą złapać , ale dziadka z wędką to proszę bardzo aż artykuł powstał

  Ona


  2023-09-27 12:35:03
 • Przełomowa chwila dla seniorów w Szczytnie. Budynek przy ul. Pułaskiego 10 w nowym świetle! 2 mln zł na kapitalny remont już w drodze!
  Ucieszyła mnie bardzo ta wiadomość że może wreszcie coś się ruszy w tym zakresie. Jednocześnie dziwi mnie że mimo tylu prub pozyskania środków na w/w remont, nigdy nie było pieniędzy. Raptem przed samymi wyborami kasa się znalazła i to w pokaźnej kwocie (kiełbasa wyborcza), to może niech wybory będą co roku. Dziwny jest ten świat, jak śpiewał Czesław Niemen. Pozdrawiam.

  senior


  2023-09-27 10:46:14
 • Kłusownik z gminy Dźwierzuty ujęty przez funkcjonariuszy Straży Rybackiej
  Zuchy! Dziadka złapać to jest sztuka...

  wolf


  2023-09-27 08:33:51

Reklama