Niedziela, 16 Czerwiec
Imieniny: Aliny, Anety, Benona -

Reklama


Reklama

Maturzysta sprawcą wypadku drogowego, w którym ranny został 53-letni mężczyzna (zdjęcia)


Kolejny wypadek drogowy z udziałem młodego kierowcy. 18-letni maturzysta ze Szczytna, który siedział za kierownicą mercedes GLK zderzył się ze skodą fabią. W wypadku ucierpiał 53-letni kierowca fabii. Trafił do szpitala. Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci.


  • Data:

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 8 maja około godz. 12.

 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki mercedes, 18-letni mieszkaniec Szczytna, jadąc z kierunku miejscowości Nowe Gizewo, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w jadący w przeciwnym kierunku pojazd marki skoda, którym kierował 53-letni mieszkaniec gminy Szczytno – poinformowała „Tygodnik Szczytno” sierżant Agata Stefaniak ze szczycieńskiej policji.


Reklama

 

Mercedesem podróżowały 4 młode osoby. Do szpitala przetransportowany został 53-letni kierowca skody. Kierowcy byli trzeźwi. Szczycieńscy śledczy wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

 

Do naszej redakcji trafił też film z tego zdarzenia, gdzie wyraźnie widać, jak mercedes jedzie ze znaczną prędkością i bez hamowania dosłownie wbija się w skodę.

Reklama

 

Na miejscu kraksy pojawili się policjanci, straży i medycy.

 Komentarze do artykułu

grant

Jazdy samochodem nawet małpę nauczysz, myślenia za kierownicą niestety już nie. Szkoda, że głupota nie boli.

Mieszkaniec Szczytna

Z całym szacunkiem do komentatora ale jak można ściąć zakręt nie będąc jeszcze na nim? Jeśli wina by była po obu stronach to samochody by były rozbite w inny sposób. Z tego zdarzenia są nagrania na których wszystko widać kto i w jaki sposób się zachował. Jeśli twierdzisz że byłeś świadkiem tego to czyli że pomyliłeś zdarzenia twierdząc inaczej. A informacje pisane w tym artykule są prawdziwe ponieważ nawet jeśli osoby tego nie widziały ale znają to miejsce mogą ocenić ze zdjęć. Widać że poszkodowany był przed zakrętem a winny tego wszystkiego wjechal w prostej linni w skodę nie skręcając właśnie na zakręcie, dlaczego? Bo ewidentnie stracił kontrolę nad kierownica. Przykre że młodzi ludzie uważają się za świetnymi kierowcami po kilku dniach jazdy za kierownicą po odebraniu prawa jazdy.

Mieszkanin Szczytna

Co za kocopoły. Widziałem to zdarzenie i nie było tak jak jest opisywane w artykule. Wina leży po obu stronach, jeden nie dostosował prędkości a drugi ściął zakręt nie rozglądając się tylko wpiepszając się na chama. Nie zweryfikowane informacje i szerzona coraz większa propaganda w tym tygodniku. Szkoda słów

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama