Piątek, 27 Maj
Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła -

Reklama


Reklama

Masaż pod choinkę, to doskonały prezent


Na przygotowanie bożonarodzeniowych prezentów jest coraz mniej czasu, a wiele osób – niewątpliwie - wciąż jeszcze zastanawia się: co kupić?, czym zadowolić bliską osobę?, co ją zadowoli, a jednocześnie okaże się przydatne? Na te pytania od kilku lat najlepszą odpowiedź ma Kacper Stepokura z Centrum Rehabilitacji, które znajduje się w Szczytnie, przy ul. Moniuszki 10. Zadzwoń zarezerwuj karnet: 508 096 508.Kolejny raz karnet podarunkowy na święta?

 

Tak, bo im częściej pojawia się możliwość sprawienia takiego prezentu, tym rośnie zainteresowanie i... zadowolenie. Już w listopadzie klienci dopytywali czy w tym roku też będą karnety. Co roku obserwujemy radość u osób obdarowanych. Przychodzą ochoczo na zabiegi, bo wiedzą, że to dla ich dobra.

 

Czy w dzisiejszych czasach klienci nie boją się przychodzić?

 

Na pewno mają obawy, lecz spełniamy wszystkie normy sanitarne związane z dzisiejszymi obostrzeniami. Przyjmujemy tylko osoby zdrowe, każdy musi mieć maseczkę i zdezynfekować przy wejściu ręce.

 

W ubiegłym roku można było wybrać sobie masaż. Czy w tym jest podobnie?

 

Ta forma jest najbezpieczniejsza. Obdarowana osoba sama wybiera masaż dla siebie. Może to być masaż leczniczy, gorącymi kamieniami lub ujędrniający ciało dermomasaż. W tym roku umożliwiliśmy także wykupienie karnetu np. n zabiegi typu laser, prądy czy nawet ćwiczenia indywidualne.

 

 

Skąd pomysł na rozszerzenie oferty?

 

Bo obserwujemy wzrost zainteresowania zabiegami stricte rehabilitacyjnymi. Wiele osób posiada skierowania od lekarzy, ale kolejki na takie zabiegi w ramach NFZ są długie, czasem trzeba czekać kilka miesięcy. Na przykład w przypadku rehabilitacji pourazowej takie odwlekanie w czasie niezbędnych zabiegów może sprawić, że okażą się one nieskuteczne. U nas zabiegi rehabilitacyjne można będzie rozpocząć już po Nowym Roku, co na pewno przyspieszy powrót do sprawności. Jeśli więc są osoby, które chcą bliskim podarować zdrowie pod choinkę, to my musimy wyjść naprzeciw wszystkim ewentualnym ich potrzebom. Stąd rozszerzenie tegorocznej oferty.

 

Czyli karnety realizujemy zaraz po nowym roku?

 

Tak, możemy zapisywać się od razu po 1 stycznia na masaże czy zabiegi, lecz nie musimy się spieszyć. Karnet będzie ważny aż do końca maja 2021 r. Tak, aby każdy zdążył go zrealizować.

 

Czyli tradycyjne skarpety to już przeżytek?

 

Dlaczego? Wcale nie. Jedno drugiego nie wyklucza. Można przecież karnet na zabiegi w naszym Centrum włożyć do skarpety. Proszę sobie wyobrazić scenę, kiedy Mikołaj prosi obdarowanego o przymierzenie skarpetek. I zdziwienie oraz radość tej osoby, gdy się przekona, że tradycyjne skarpetki są... opakowaniem dla karnetu. Jestem pewien, że wiele osób chciałoby być w tak miły sposób zaskoczonych.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Szczytno z poważnymi wadami
  Co za bzdura, starosta lansuje się za kwotę 2000 zł. Podczas gdy każdy lekarz rodzinny wykonuje te badania w ramach NFZ.

  Barany


  2022-05-27 06:56:29
 • Sphinx wkroczył do Szczytna, uczta smaków w Twoim zasięgu (sprawdź szczegóły)
  Polecam zamówić jedzenie i udać się na długie zakupy... My czekaliśmy dwie godziny. Przy lemoniadach. Ja rozumiem, że taki dzień, że stoliki prawie wszystkie zajęte, ale ile można czekać na trzy humusy i dwie bułki??

  Mieszkanka


  2022-05-26 22:16:07
 • Miód idzie w parze z opłatkiem
  To sie nazywa smarowanie dupy miodem klechom, milosnikom dzieci.

  kropidło


  2022-05-26 13:45:17
 • Kolizja na przejeździe kolejowym w Dybowie
  Musiało dojść do kolizji na przejeździe kolejowym aż , to dopiero został tunel z porośniętych młodych drzew zlikwidowany.Teraz jest elegancko , dzięki za dobrze wykonaną pracę.

  Można ? , można.


  2022-05-25 19:31:05
 • Sobieski kończy 70 lat
  Szczerze - rzadko tu zaglądam, bo i po co, skoro wszystkie treści poznaję jeszcze zanim trafią one przed oczęta PT Czytelników. Ale zdarza się, że jednak zajrzę. Tym razem trafiłam na \"Sobiecha\", bo to moja szkoła i z sentymentem wspominana. Lektura komentarzy srodze mnie jednak zawiodła. Nie ze względu na ilość, lecz jakość. \"Sobiech\" (niezależnie od patrona zmienianego wraz z systemem) wypuścił z maturalnymi świadectwami tysiące absolwentów. Liczyłam więc na trochę wspomnień, opowieści z lat młodzieńczych, anegdot, historyjek o tym, jak to jakiś pan-prof czy pan-profka walczyli z niesfornymi młokosami i młokoskami (bądź odwrotnie). Niestety. Szkoda.

  Halina Bielawska, matura \'77


  2022-05-25 17:38:14
 • Kat Oliwii zdrowy, jest opinia biegłych
  Czyli pobicie w tym samym dniu innego człowieka to znaczy, że jest to działanie z premedytacją. Więc Sąd nie będzie miał wątpliwości co zrobić dla jego dobra.

  Jogucjusz


  2022-05-25 16:55:40
 • Alternatywy dla papierosów - rzetelna informacja to podstawa
  Ach ci naukowcy i inni mądrale którzy piszą o czymś czego sami nie doświadczyli. Palenie prawdziwych papierosów to bardziej nawyk, niż nałóg, a palenie e-papierosów to jak całowanie się przez szybę.

  Nałogowy palacz


  2022-05-25 15:28:26
 • Został miesiąc na złożenia deklaracji dotyczącej źródeł ciepła
  Ja deklaruję, że będę palił nawet oponami, żeby moja rodzina nie zamarzła zimą, a jak się skończą opony, to napalę bydlakami co, zamknęli polskie kopalnie i zrezygnowali z tanich Ruskich surowców. Zalecam poważnie się nad tym zastanowić, bo jeżeli ludzie zostaną postawieni przed wyborem: przetrwanie rodziny vs bydlaki, które do tego stanu doprowadziły, to zapewniam, że bydlaki już mogą szykować się do odstrzału. Dobrym przykładem jest obecnie Sri Lanka.

  borsux


  2022-05-25 10:04:29
 • Dąb przy Reja „odetchnął” dzięki miejskim drogowcom (zdjęcia)
  Bardzo dobry pomysł i dobrze wykonana robota. Brawo.

  Mieszkaniec ulicy Reja


  2022-05-25 07:05:28
 • Seniorzy chcą... tańczyć
  Panie Jerzy źle Pan wygląda w towarzystwie tych popleczników partyjnych. W zamian za pomoc wszyscy seniorzy będą musieli głosować na PSL i Pan również!

  Radek


  2022-05-25 06:30:51

Reklama