Na przygotowanie bożonarodzeniowych prezentów jest coraz mniej czasu, a wiele osób – niewątpliwie - wciąż jeszcze zastanawia się: co kupić?, czym zadowolić bliską osobę?, co ją zadowoli, a jednocześnie okaże się przydatne? Na te pytania od kilku lat najlepszą odpowiedź ma Kacper Stepokura z Centrum Rehabilitacji, które znajduje się w Szczytnie, przy ul. Moniuszki 10. Zadzwoń zarezerwuj karnet: 508 096 508.
Kolejny raz karnet podarunkowy na święta?
Tak, bo im częściej pojawia się możliwość sprawienia takiego prezentu, tym rośnie zainteresowanie i... zadowolenie. Już w listopadzie klienci dopytywali czy w tym roku też będą karnety. Co roku obserwujemy radość u osób obdarowanych. Przychodzą ochoczo na zabiegi, bo wiedzą, że to dla ich dobra.

Czy w dzisiejszych czasach klienci nie boją się przychodzić?
Na pewno mają obawy, lecz spełniamy wszystkie normy sanitarne związane z dzisiejszymi obostrzeniami. Przyjmujemy tylko osoby zdrowe, każdy musi mieć maseczkę i zdezynfekować przy wejściu ręce.
W ubiegłym roku można było wybrać sobie masaż. Czy w tym jest podobnie?
Ta forma jest najbezpieczniejsza. Obdarowana osoba sama wybiera masaż dla siebie. Może to być masaż leczniczy, gorącymi kamieniami lub ujędrniający ciało dermomasaż. W tym roku umożliwiliśmy także wykupienie karnetu np. n zabiegi typu laser, prądy czy nawet ćwiczenia indywidualne.

Skąd pomysł na rozszerzenie oferty?
Bo obserwujemy wzrost zainteresowania zabiegami stricte rehabilitacyjnymi. Wiele osób posiada skierowania od lekarzy, ale kolejki na takie zabiegi w ramach NFZ są długie, czasem trzeba czekać kilka miesięcy. Na przykład w przypadku rehabilitacji pourazowej takie odwlekanie w czasie niezbędnych zabiegów może sprawić, że okażą się one nieskuteczne. U nas zabiegi rehabilitacyjne można będzie rozpocząć już po Nowym Roku, co na pewno przyspieszy powrót do sprawności. Jeśli więc są osoby, które chcą bliskim podarować zdrowie pod choinkę, to my musimy wyjść naprzeciw wszystkim ewentualnym ich potrzebom. Stąd rozszerzenie tegorocznej oferty.
Czyli karnety realizujemy zaraz po nowym roku?
Tak, możemy zapisywać się od razu po 1 stycznia na masaże czy zabiegi, lecz nie musimy się spieszyć. Karnet będzie ważny aż do końca maja 2021 r. Tak, aby każdy zdążył go zrealizować.
Czyli tradycyjne skarpety to już przeżytek?
Dlaczego? Wcale nie. Jedno drugiego nie wyklucza. Można przecież karnet na zabiegi w naszym Centrum włożyć do skarpety. Proszę sobie wyobrazić scenę, kiedy Mikołaj prosi obdarowanego o przymierzenie skarpetek. I zdziwienie oraz radość tej osoby, gdy się przekona, że tradycyjne skarpetki są... opakowaniem dla karnetu. Jestem pewien, że wiele osób chciałoby być w tak miły sposób zaskoczonych.
Radni powinni się przyjrzeć spółce AQUA. Tam to dopiero marazm.
Juras
2026-06-22 22:01:31
A największe brawa dla burmistrza - za pomysł, odwagę no i za śpiew !! Z najlepszymi życzeniami - spełniania kolejnych marzeń i dalszego , pełnego wsparcia ze strony tej Jedynej !
Tamara J.
2026-06-22 18:20:45
Drugi rząd od góry, druga pani od lewej to pani Prząda.
Tutejsza
2026-06-22 16:38:30
\"mogę tylko porównać postawę rządu i władz Warszawy, które zareagowały na przekręt błyskawicznie\" - Drogi autorze, prezydent Trzaskowski był informowany o nieprawidłowościach rok wcześniej, a dyrekcja i zarząd, który był chyba w całości z PO, jeszcze wcześniej.
XxX
2026-06-22 16:11:40
Przepraszam ale Pasym i Kalwa to nie Warmia południowa lecz mazury południowo zachodnie
zdysk
2026-06-22 08:54:18
Piękne
Tomasz
2026-06-21 23:21:36
Ludzie którym bieda nie grozi a za nimi durne plakaciki, za które ktoś zgarnął kasę. To kto poleci ta rakieta z plakatu?
Bartek
2026-06-20 19:47:42
Pan Sławomir to najbardziej pracowity człowiek jakiego znam. Z pełnym zaangażowaniem wykonywał pracę w administracji skarbowej, jednocześni nie jest mu obca administracja samorządowa. Oby takich osób było jak najwięcej. Pranie Sławku życzę dużo zdrowia i zadowolenie z pracy. Pozdrawiam serdecznie Maria L.
Maria L.
2026-06-20 10:10:57
fejnie było xD
palący jointa na komisariacie
2026-06-19 20:38:44
Bezrobocie najwyższe w województwie, a włodarze dziwnie zadowoleni na tych fotkach - a może to jednak dobra nowina, że bezrobocie wzrosło. Można będzie wówczas pozyskać środki z budżetu państwa na nowe miejsca pracy, a w tym celu można będzie pojechać np. do Olsztyna. Póki co bezrobotni mogą sobie w lato dorobić na grzybach i jagodach, które zbiorą w lesie, którego jeszcze nie wycięto.
zbieracz grzybów
2026-06-19 20:36:33