Środa, 10 Sierpień
Imieniny: Klary, Romana, Rozyny -

Reklama


Reklama

Maluchy zamiast kręgli, stan prac w nowym żłobku sprawdzili radni (zdjęcia)


W piątek cześć miejskich radnych odwiedziła budynek hali sportowej im. Huberta Wagnera w Szczytnie, gdzie trwają prace dostosowujące część pomieszczeń, między innymi po byłej kręgielni, na potrzeby miejskiego żłobka.Adaptacja pomieszczeń ma kosztować około 400 tys. zł. Zgodnie z zapisem w uchwale są to środki przeznaczone na „przystosowanie obiektów miejskich do potrzeb i wychowania dzieci do lat 6”.

Adaptacja kręgielni na żłobek trwa. Obiekt miał być pierwotnie gotowy na wrzesień, ale stan prac, jaki zobaczyli w piątek radni raczej temu terminowi przeczy. Dzięki pozyskaniu nowych pomieszczeń na żłobek każde dziecko z naszego miasta ma mieć miejsce w przedszkolu i żłobku. Czy rzeczywiście tak będzie? Więcej na ten temat w papierowym wydaniu „Tygodnika Szczytno”.


Reklama

Reklama

Tygodnik Szczytno” dostępny jest niemal w każdym sklepie w tym sieci sklepów Biedronka.Komentarze do artykułu

Mieszkaniec

Burmistrz jest narzędziem w rękach rady, on wprowadza w życie uchwały ustalone przez radę tak więc panie Łachacz nie myśli pan faktów.

Wojtek

Miastem rządzi jeszcze Burmistrz Mańkowski, który ponosi odpowiedzialność za takie nietrafione decyzje.

Krzysztof

A pan Łachacz co na to, kolejna inicjatywa pod jego okiem upada. Brak terminowości, jakości i .......... Wstyd na ogólnopolską skalę

Olek

Chyba kolejna obietnica Mańkowskiego upadła. Ale można było się tego spodziewać. Po zdjęciach widać że to może będzie gotowe we wrześniu ale przyszłego roku...Ciekawe gdzie się mają dzieci podziać do tego czasu? Skandal! Czas rozliczyć Mańkowskiego z jego nieudolnych działań! Oprócz zatrudniania swoich koleżków to nic mu nie wychodzi!

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Szymany odcięte od Dortmundu
  Trzeba być mocno ograniczonym umysłowo, by nie wiedzieć, co dzieje się na niemieckich lotniskach, jak wielkie są braki w personelu, jak potężne są strajki, a wszystko to jest spowodowane niechęcią ludzi myślących, do przyjęcia szprycy. To, że w TV nic nie mówią wcale nie znaczy, że nic się nie dzieje.

  !!!


  2022-08-09 12:44:37
 • Słodkie chwile z Michałem - ciasto jogurtowe z jagodami i wędzoną śmietaną
  do Czytelniczki - z Ukrainy, bo pewnie tam go oddali, wraz z czołgami :))

  Czytelniczek


  2022-08-09 12:37:02
 • Tężnia powstaje kosztem amfiteatru, Nauczycielskiej i Królowej Jadwigi
  Brak kompetencji nie przejawia się tylko u radnego Kiersikowskiego, ale u innych radnych pracujących w samorządzie też (wiedzę z zakresu finansów powinni mieć - za co biorą pieniądze jaką naczelnicy???). Pozostali radni zasiadający już co najmniej 4 lata w RM również podstawowe zasady finansowania czy zmian w budżecie powinni wiedzieć a nie błaźnić się na sesjach (np. Pan Dziuban). Porażka ... Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać :-)

  ta rada to żenada


  2022-08-09 11:55:38
 • Szymany odcięte od Dortmundu
  Olek, przyjąłem trzy dawki szczepionki i nie chorowałem na covida ani inną chorobę z podobnymi objawami. Wkrótce przyjmę czwartą. O czym ty piszesz? Potrzebujesz pomocy psychiatrycznej, to skorzystaj.

  Szczepiony


  2022-08-09 09:42:04
 • Słodkie chwile z Michałem - ciasto jogurtowe z jagodami i wędzoną śmietaną
  Tylko skąd wziąć cukier do ciasta? ;)

  Czytelniczka


  2022-08-09 09:31:48
 • Szymany odcięte od Dortmundu
  Bolek, nieźle odjechałeś. totalny świr.

  ????


  2022-08-09 00:48:48
 • Wielkie zmiany w SKS, to już Gwardia Jurand Bank Szczytno
  GWARDIA SZCZYTNO PANY!

  Gwardzista78


  2022-08-08 21:04:09
 • Niebieski Zaułek „od kuchni” w Radiu Olsztyn (słuchaj audycji na żywo)
  Miałam przyjemność z rodziną zjeść obiad i przepyszny deser.....jedzenie poezja,wszystko przygotowane z sercem

  Anka


  2022-08-08 20:41:06
 • Tężnia powstaje kosztem amfiteatru, Nauczycielskiej i Królowej Jadwigi
  Z tego co pamiętam w tym miejscu ma być amfiteatr. Wybudujemy i powiemy, że nie ma na niego miejsca.

  Tor


  2022-08-08 16:22:30
 • Rodzice nie wierzą, że Michał mógł skatować własne dziecko (Rozmowa „TSZ”)
  Po pierwsze trochę to dziwne aby ojciec nie znał płci swojego dziecka. Po dwa może też jednak tak być, bo jeżeli matka maluszka miała obsesję na temat wyglądu to wbiła sobie do głowy podczas porodu że to będzie dziewczynka, przy porodzie mogła wpaść w depresje może nie chciała zostawić dziecka w szpitalu bo każdy wiedział że będzie miała dziecko, i po prostu postanowił zrobić z małego dziewczynkę. Pewnie kapała jak nie było ojca w domu on pracował także miała pole do popisu usypiała pewnie przed jego powrótem do domu. A im starsze to wkoncu musiała by dawać go dla babci czy dziadek a nawet dla ojca dziecka aby przebrać czy umyć. Poprostu mogła wyładowywać swoje niezadowolenie na mały przy przebieraniu czy kąpieli kiedy widziała i przypominała sobie że on nie jest dziewczynka.

  Ona


  2022-08-08 00:33:08

Reklama