Piątek, 19 Lipiec
Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego -

Reklama


Reklama

Małgorzata Manelska zagości w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Szczytnie - piątek, 24 lutego


W najbliższy piątek, 24 lutego, miłośnicy literatury i fani Małgorzaty Manelskiej będą mieli okazję spotkać się z autorką podczas specjalnego wydarzenia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Szczytnie.


  • Data:

Małgorzata Manelska to szczycieńska autorka, która zdobyła uznanie czytelników dzięki swoim powieściom, takim jak „Srebrny węzełek”, „Stefania”, „Dotyk Mazur. Pożegnanie”. Podczas spotkania autorskiego w Szczytnie Manelska opowie o swojej twórczości, opowie o kulisy powstawania jej książek i odpowie na pytania z sali.


 

Nie jest to pierwsza wizyta Małgorzaty Manelskiej w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Szczytnie. W przeszłości autorka brała udział w wielu podobnych wydarzeniach, które zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem. Jest to wyjątkowa okazja dla fanów jej pisarstwa, którzy chcieliby poznać autorkę i zadać jej pytania.


Reklama


 

Spotkanie autorskie z Małgorzatą Manelską odbędzie się o godzinie 17:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Szczytnie. Wstęp jest wolny, a liczba miejsc ograniczona. To wyjątkowa okazja dla miłośników literatury i fanów twórczości Małgorzaty Manelskiej, którzy chcieliby poznać autorkę osobiście i posłuchać o kulisy powstawania jej powieści.

 

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama