PROMOCJA.Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, aż do 23 grudnia 2020 roku (w Wigilię sklep jest nieczynny) Galeria RamArt oferuje rabaty na zakupy sięgające nawet 30%. Regulamin promocji dostępny jest w sklepie. Warto zatem zajrzeć do Galerii i kupić coś w prezencie dla siebie lub bliskich korzystając ze świątecznych rabatów.
Właścicielką Galerii jest Magdalena Rapacka, 32-letnia gdańszczanka, która po latach zamieszkiwania w Warszawie zakochała się w naszym powiecie i mieście. Jej drugą miłością są... naturalne kamienie ozdobne.
- Każdy jest inny, niepowtarzalny, ma swój magiczny wręcz urok. To absolutne arcydzieła matki Natury, która okazuje się być najwspanialszym artystą wszech czasów – zapewnia pani Magdalena. - Te kamienie są tak piękne, że muszą być eksponowane, muszą swoim wyglądem cieszyć tych, którzy je mają i tych, którzy oglądają.
by Magdalena Rapacka
Punkt stacjonarny – Szczytno, ul. 1 Maja 12/1
tel. 512 - 047 - 518
Czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-15. Dodatkowo z okazji Świąt Bożego Narodzenia sklep będzie czynny także w soboty 12 i 19 grudnia w godzinach od 10.00 do 13.00.
Zdaniem pani Magdy, najlepszą ekspozycją, która podkreśla urok kamieni, jest właściwa oprawa, dzięki której kamień staje się klejnotem, biżuterią.
- Każdy kamień jest swoistą indywidualnością, więc jego otoczenie też musi takie być – mówi pani Magdalena. - Dlatego w naszej ofercie jest wiele unikatowych przedmiotów. Wychodzimy także naprzeciw indywidualnym gustom, realizując specjalne zamówienia. Wspólnie wybieramy kamień, omawiamy jego oprawę, tworzymy klejnot całkowicie odpowiadający gustom osoby, którą ma uszczęśliwić.
by Magdalena Rapacka
Punkt stacjonarny – Szczytno, ul. 1 Maja 12/1
tel. 512 - 047 - 518
Czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-15. Dodatkowo z okazji Świąt Bożego Narodzenia sklep będzie czynny także w soboty 12 i 19 grudnia w godzinach od 10.00 do 13.00.
Galeria oferuje do wyboru ponad 200 kamieni, z których tworzona jest biżuteria. Wiele z nich to bardzo rzadkie arcydzieła natury. Należy do nich na przykład larimar, który w niewielkich ilościach występuje tylko w jednym miejscu na świecie. Zasoby innych, jak kamienia o nazwie czartoit, są już niemal wyczerpane.
- A to, co rzadkie i niepowtarzalne jest szczególnie cenne dla posiadacza. Każda kobieta, która włoży kolczyki, pierścionek czy bransoletkę z takim kamieniem, będzie się czuła równie wyjątkowa i niepowtarzalna jak ten minerał. Kamienie oprawiamy w srebrze, które niekiedy złocimy. Nasze prace są na każdą kieszeń, bo ceny zaczynają się już od 50 zł. Wszystko jest naszym autorskim pomysłem. Dlatego daje to gwarancje na oryginalny, niepowtarzalny prezent. A Święta Bożego Narodzenia to jedna z nielicznych okazji, kiedy wszyscy chcemy swoich bliskich obdarować czymś wyjątkowym. W naszej Galerii na pewno każdy pan znajdzie coś, co spełni marzenia każdej pani.
by Magdalena Rapacka
Punkt stacjonarny – Szczytno, ul. 1 Maja 12/1
tel. 512 - 047 - 518
Czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-15. Dodatkowo z okazji Świąt Bożego Narodzenia sklep będzie czynny także w soboty 12 i 19 grudnia w godzinach od 10.00 do 13.00.
Radni powinni się przyjrzeć spółce AQUA. Tam to dopiero marazm.
Juras
2026-06-22 22:01:31
A największe brawa dla burmistrza - za pomysł, odwagę no i za śpiew !! Z najlepszymi życzeniami - spełniania kolejnych marzeń i dalszego , pełnego wsparcia ze strony tej Jedynej !
Tamara J.
2026-06-22 18:20:45
Drugi rząd od góry, druga pani od lewej to pani Prząda.
Tutejsza
2026-06-22 16:38:30
\"mogę tylko porównać postawę rządu i władz Warszawy, które zareagowały na przekręt błyskawicznie\" - Drogi autorze, prezydent Trzaskowski był informowany o nieprawidłowościach rok wcześniej, a dyrekcja i zarząd, który był chyba w całości z PO, jeszcze wcześniej.
XxX
2026-06-22 16:11:40
Przepraszam ale Pasym i Kalwa to nie Warmia południowa lecz mazury południowo zachodnie
zdysk
2026-06-22 08:54:18
Piękne
Tomasz
2026-06-21 23:21:36
Ludzie którym bieda nie grozi a za nimi durne plakaciki, za które ktoś zgarnął kasę. To kto poleci ta rakieta z plakatu?
Bartek
2026-06-20 19:47:42
Pan Sławomir to najbardziej pracowity człowiek jakiego znam. Z pełnym zaangażowaniem wykonywał pracę w administracji skarbowej, jednocześni nie jest mu obca administracja samorządowa. Oby takich osób było jak najwięcej. Pranie Sławku życzę dużo zdrowia i zadowolenie z pracy. Pozdrawiam serdecznie Maria L.
Maria L.
2026-06-20 10:10:57
fejnie było xD
palący jointa na komisariacie
2026-06-19 20:38:44
Bezrobocie najwyższe w województwie, a włodarze dziwnie zadowoleni na tych fotkach - a może to jednak dobra nowina, że bezrobocie wzrosło. Można będzie wówczas pozyskać środki z budżetu państwa na nowe miejsca pracy, a w tym celu można będzie pojechać np. do Olsztyna. Póki co bezrobotni mogą sobie w lato dorobić na grzybach i jagodach, które zbiorą w lesie, którego jeszcze nie wycięto.
zbieracz grzybów
2026-06-19 20:36:33