Piątek, 27 Maj
Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła -

Reklama


Reklama

Magiczna biżuteria Ram Art dostępna w Szczytnie, niesamowite świąteczne promocje


PROMOCJA.Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, aż do 23 grudnia 2020 roku (w Wigilię sklep jest nieczynny) Galeria RamArt oferuje rabaty na zakupy sięgające nawet 30%. Regulamin promocji dostępny jest w sklepie. Warto zatem zajrzeć do Galerii i kupić coś w prezencie dla siebie lub bliskich korzystając ze świątecznych rabatów.Właścicielką Galerii jest Magdalena Rapacka, 32-letnia gdańszczanka, która po latach zamieszkiwania w Warszawie zakochała się w naszym powiecie i mieście. Jej drugą miłością są... naturalne kamienie ozdobne.

 

- Każdy jest inny, niepowtarzalny, ma swój magiczny wręcz urok. To absolutne arcydzieła matki Natury, która okazuje się być najwspanialszym artystą wszech czasów – zapewnia pani Magdalena. - Te kamienie są tak piękne, że muszą być eksponowane, muszą swoim wyglądem cieszyć tych, którzy je mają i tych, którzy oglądają.

 

Galeria Ram Art

by Magdalena Rapacka

Punkt stacjonarny – Szczytno, ul. 1 Maja 12/1

tel. 512 - 047 - 518

Czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-15. Dodatkowo z okazji Świąt Bożego Narodzenia sklep będzie czynny także w soboty 12 i 19 grudnia w godzinach od 10.00 do 13.00.

 

Zdaniem pani Magdy, najlepszą ekspozycją, która podkreśla urok kamieni, jest właściwa oprawa, dzięki której kamień staje się klejnotem, biżuterią.

 

- Każdy kamień jest swoistą indywidualnością, więc jego otoczenie też musi takie być – mówi pani Magdalena. - Dlatego w naszej ofercie jest wiele unikatowych przedmiotów. Wychodzimy także naprzeciw indywidualnym gustom, realizując specjalne zamówienia. Wspólnie wybieramy kamień, omawiamy jego oprawę, tworzymy klejnot całkowicie odpowiadający gustom osoby, którą ma uszczęśliwić.

 

Galeria Ram Art

by Magdalena Rapacka

Punkt stacjonarny – Szczytno, ul. 1 Maja 12/1

tel. 512 - 047 - 518

Czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-15. Dodatkowo z okazji Świąt Bożego Narodzenia sklep będzie czynny także w soboty 12 i 19 grudnia w godzinach od 10.00 do 13.00.

 

Galeria oferuje do wyboru ponad 200 kamieni, z których tworzona jest biżuteria. Wiele z nich to bardzo rzadkie arcydzieła natury. Należy do nich na przykład larimar, który w niewielkich ilościach występuje tylko w jednym miejscu na świecie. Zasoby innych, jak kamienia o nazwie czartoit, są już niemal wyczerpane.

 

- A to, co rzadkie i niepowtarzalne jest szczególnie cenne dla posiadacza. Każda kobieta, która włoży kolczyki, pierścionek czy bransoletkę z takim kamieniem, będzie się czuła równie wyjątkowa i niepowtarzalna jak ten minerał. Kamienie oprawiamy w srebrze, które niekiedy złocimy. Nasze prace są na każdą kieszeń, bo ceny zaczynają się już od 50 zł. Wszystko jest naszym autorskim pomysłem. Dlatego daje to gwarancje na oryginalny, niepowtarzalny prezent. A Święta Bożego Narodzenia to jedna z nielicznych okazji, kiedy wszyscy chcemy swoich bliskich obdarować czymś wyjątkowym. W naszej Galerii na pewno każdy pan znajdzie coś, co spełni marzenia każdej pani.

 

Galeria Ram Art

by Magdalena Rapacka

Punkt stacjonarny – Szczytno, ul. 1 Maja 12/1

tel. 512 - 047 - 518

Czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-15. Dodatkowo z okazji Świąt Bożego Narodzenia sklep będzie czynny także w soboty 12 i 19 grudnia w godzinach od 10.00 do 13.00.

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Szczytno z poważnymi wadami
  Co za bzdura, starosta lansuje się za kwotę 2000 zł. Podczas gdy każdy lekarz rodzinny wykonuje te badania w ramach NFZ.

  Barany


  2022-05-27 06:56:29
 • Sphinx wkroczył do Szczytna, uczta smaków w Twoim zasięgu (sprawdź szczegóły)
  Polecam zamówić jedzenie i udać się na długie zakupy... My czekaliśmy dwie godziny. Przy lemoniadach. Ja rozumiem, że taki dzień, że stoliki prawie wszystkie zajęte, ale ile można czekać na trzy humusy i dwie bułki??

  Mieszkanka


  2022-05-26 22:16:07
 • Miód idzie w parze z opłatkiem
  To sie nazywa smarowanie dupy miodem klechom, milosnikom dzieci.

  kropidło


  2022-05-26 13:45:17
 • Kolizja na przejeździe kolejowym w Dybowie
  Musiało dojść do kolizji na przejeździe kolejowym aż , to dopiero został tunel z porośniętych młodych drzew zlikwidowany.Teraz jest elegancko , dzięki za dobrze wykonaną pracę.

  Można ? , można.


  2022-05-25 19:31:05
 • Sobieski kończy 70 lat
  Szczerze - rzadko tu zaglądam, bo i po co, skoro wszystkie treści poznaję jeszcze zanim trafią one przed oczęta PT Czytelników. Ale zdarza się, że jednak zajrzę. Tym razem trafiłam na \"Sobiecha\", bo to moja szkoła i z sentymentem wspominana. Lektura komentarzy srodze mnie jednak zawiodła. Nie ze względu na ilość, lecz jakość. \"Sobiech\" (niezależnie od patrona zmienianego wraz z systemem) wypuścił z maturalnymi świadectwami tysiące absolwentów. Liczyłam więc na trochę wspomnień, opowieści z lat młodzieńczych, anegdot, historyjek o tym, jak to jakiś pan-prof czy pan-profka walczyli z niesfornymi młokosami i młokoskami (bądź odwrotnie). Niestety. Szkoda.

  Halina Bielawska, matura \'77


  2022-05-25 17:38:14
 • Kat Oliwii zdrowy, jest opinia biegłych
  Czyli pobicie w tym samym dniu innego człowieka to znaczy, że jest to działanie z premedytacją. Więc Sąd nie będzie miał wątpliwości co zrobić dla jego dobra.

  Jogucjusz


  2022-05-25 16:55:40
 • Alternatywy dla papierosów - rzetelna informacja to podstawa
  Ach ci naukowcy i inni mądrale którzy piszą o czymś czego sami nie doświadczyli. Palenie prawdziwych papierosów to bardziej nawyk, niż nałóg, a palenie e-papierosów to jak całowanie się przez szybę.

  Nałogowy palacz


  2022-05-25 15:28:26
 • Został miesiąc na złożenia deklaracji dotyczącej źródeł ciepła
  Ja deklaruję, że będę palił nawet oponami, żeby moja rodzina nie zamarzła zimą, a jak się skończą opony, to napalę bydlakami co, zamknęli polskie kopalnie i zrezygnowali z tanich Ruskich surowców. Zalecam poważnie się nad tym zastanowić, bo jeżeli ludzie zostaną postawieni przed wyborem: przetrwanie rodziny vs bydlaki, które do tego stanu doprowadziły, to zapewniam, że bydlaki już mogą szykować się do odstrzału. Dobrym przykładem jest obecnie Sri Lanka.

  borsux


  2022-05-25 10:04:29
 • Dąb przy Reja „odetchnął” dzięki miejskim drogowcom (zdjęcia)
  Bardzo dobry pomysł i dobrze wykonana robota. Brawo.

  Mieszkaniec ulicy Reja


  2022-05-25 07:05:28
 • Seniorzy chcą... tańczyć
  Panie Jerzy źle Pan wygląda w towarzystwie tych popleczników partyjnych. W zamian za pomoc wszyscy seniorzy będą musieli głosować na PSL i Pan również!

  Radek


  2022-05-25 06:30:51

Reklama