Niedziela, 3 Marca
Imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana -

Reklama


Reklama

Magia świąt opanowała Pasym. Kiermasz Bożonarodzeniowy pełen radości i smaku (zdjęcia)


W miniony weekend Pasym stał się świątecznym miejscem pełnym radości i smaku, gdy odbył się uroczy Kiermasz Bożonarodzeniowy. Mieszkańcy i goście miasta mieli okazję zanurzyć się w atmosferze magicznej zimy, spotkać samego Świętego Mikołaja i skosztować pyszności na jarmarku świątecznym.Na kilka godzin Pasym zamienił się w krainę świątecznych cudów. Główną gwiazdą tego wydarzenia był oczywiście Święty Mikołaj, który nie tylko obdarował dzieci prezentami, ale także uświetnił atmosferę swoją obecnością, rozbawiając zarówno najmłodszych, jak i dorosłych.

 

Kolorowe stoiska kiermaszowe zachęcały do zakupów świątecznych upominków, ozdób i pyszności. Mieszkańcy zadbali o to, aby na stołach królowały gorące potrawy, aromatyczne ciasta oraz rozgrzewające napoje. Kawa i herbata stanowiły doskonałe towarzystwo przy chłodnym powietrzu, a świąteczne smakołyki przypominały o nadchodzącej magii Bożego Narodzenia.


Reklama

 

Organizatorzy Jarmarku Bożonarodzeniowego w Pasymiu nie zawiedli oczekiwań, tworząc wyjątkową atmosferę, która łączyła tradycję z nowoczesnością. Tutejsze wydarzenie było doskonałą okazją do spotkania się społeczności, dzielenia się uśmiechami i budowania świątecznych wspomnień.

 

Całe wydarzenie było pełne magii, którą trudno opisać słowami. Dla tych, którzy pragną zgłębić szczegóły i poczuć atmosferę Jarmarku Bożonarodzeniowego, zapraszamy do lektury obszernej relacji w papierowym wydaniu "Tygodnika Szczytno". Tam znajdziecie więcej fotografii, wywiadów i historii, które w pełni oddadzą tę wyjątkową chwilę. Niech magia Świąt będzie z Wami!

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama