Środa, 7 Czerwiec
Imieniny: Laury, Laurentego, Nory -

Reklama


Reklama

MOK Pasym zaprasza do Krainy Nimrodel - magiczne przedstawienie przygotowane przez młodzież! (sprawdź szczegóły)


Miejski Ośrodek Kultury w Pasymiu zaprasza wszystkie dzieci z klas I-III na niezwykłe przedstawienie teatralne "KRAINA NIMRODEL", które odbędzie się już w czwartek, 30 marca o godzinie 16.00.W tajemniczej krainie elfów czeka na Was baśniowy świat, pełen magii i niezwykłych przygód. Mieszkańcy tej krainy muszą stawić czoła złej królowej, która chce zniszczyć piękno i spokój, którymi od wieków cieszyli się jej mieszkańcy. Czy uda się pokonać zło i przywrócić światu dawną harmonię? Tego dowiecie się tylko na tym przedstawieniu!

 

Co sprawia, że to wydarzenie jest jeszcze bardziej wyjątkowe? Przedstawienie zostało w całości przygotowane przez młodzież w ramach projektu "Równać szanse - WEŹ ZRÓB DRAMĘ!". Projekt ten jest realizowany przez Fundację Civis Polonus, w ramach Programu Równać Szanse Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

 

To niezwykłe połączenie pasji i kreatywności młodych ludzi stworzyło coś wyjątkowego, co na pewno zapadnie w Wasze pamięci na długo.

 

- Serdecznie zapraszamy, byście z nami przeżyli tę niezwykłą przygodę i wraz z bohaterami przedstawienia wyruszyli w pełną tajemnic podróż. Czekamy na Was! - zachęcają pracownicy MOK w Pasymiu.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama