Czwartek, 25 Lipiec
Imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny -

Reklama


Reklama

Ludowi muzycy z Rozóg podbijają ogólnopolską scenę


Reprezentanci gminy Rozogi triumfują na Ogólnopolskim Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym, zdobywając najwyższe laury w kilku kategoriach.Ludowi artyści z gminy Rozogi zdominowali tegoroczny Ogólnopolski Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym, zdobywając pierwsze i drugie miejsca w kluczowych kategoriach.

 

Elżbieta Kasznia i Lena Kaczmarczyk triumfowały w kategorii "Mistrz i Uczeń". Elżbieta Kasznia odniosła również sukces jako solista śpiewak, zajmując drugie miejsce, a Sławomir Drężek uplasował się na drugim miejscu jako solista instrumentalista.


Reklama

 

Więcej na ten temat w papierowym wydaniu „Tygodnika Szczytno”. Więcej ciekawych informacji, i znacznie wcześniej, przeczytasz w papierowym wydaniu "Tygodnika Szczytno". Zachęcamy do lektury. „Widzimy się” w każdy czwartek. Tygodnik dostępny jest w sklepach: sieci Intermarche, Stokrotka, Delikatesy Centrum, Biedronka, Dino, Lidl... oraz niemal w każdym wiejskim sklepiku w naszym powiecie. „Tygodnik Szczytno” - to się czyta.

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama