Sobota, 2 Marca
Imieniny: Halszki, Heleny, Karola -

Reklama


Reklama

Lodowisko zamiast dróg! Jak dojechać do pracy? (sygnał Czytelniczki)


Dzień dobry piszę w takiej sprawie odnośnie utrzymania dróg w naszym powiecie przez zarząd dróg powiatowych. Utrzymanie tych dróg jest skandaliczne – napisała do naszej redakcji tuż przed godziną 4 rano mieszkanka gminy Wielbark.Nie pojawiają się tu żadne służby porządkowe, a jak się pojawiają to dopiero po interwencji w zarządzie i tak jest co roku zimą. Te drogi traktowane są w dalszej kolejności, bo dla zarządu ważniejsze są drogi wojewódzkiej i krajowe.


Reklama

 

Gminy dbają o swoje drogi, a powiatowe to najgorszy sort. O wypadek na takiej drodze jest łatwo, i zazwyczaj jak twierdzi zarząd, to wina kierowcy, ale jak tu jechać do pracy po takiej drodze chyba najlepiej z domu się nie ruszać.

Reklama

 

Zdjęcie drogi dziś 4.01.2024 z godziny 3.40 odcinek Wielbark -Kucbork. Proszę o interwencję.Komentarze do artykułu

Kowal

@Daria To samo na największym w Szczytnie osiedlu na Solidarności. Szklanka na każdym chodniku, bo mżawka i minusowa temperatura. Starsze panie wolą przedzierać się głębokim śniegiem wzdłuż chodnika, bo boją się przewrócić. A tymczasem po osiedlu zapierdziela traktorkiem facet z papierosem w gębie i co 50 metrów zrzuca kupę piasku - więc całe osiedle dalej jak szklanka, a co jakiś czas kupka piasku, z której ewentualnie babki można z dziećmi zrobić, żeby sobie przypomnieć lato. Facet kasę mieszkańców spółdzielni Odrodzenie przytuli, a że pracy nie wykonał lub że na jego sumieniu mogą być połamane kończyny - to on ma głęboko.

Daria

\"Gminy dbaja o swoje drogi\" To chyba jakas kpina, gmina Jedwabno to trzeci swiat. Jechalam dzis za piaskarka od miejscowosci Burdag do Dzierzek i naliczylam jakies 8 sypniec. Glownie na ostrzejszych zakretach. Plug podniesiony, nie sypane praktycznie wcale. Kierowca godzinki sobie rozpisal, glupi podatnik za to zaplaci. Tylko czekac az wydarzy sie jakas tragedia.

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama