Wtorek, 30 Maj
Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji -

Reklama


Reklama

Letnie skrzydła Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury: Stałe kierunki i sezonowe loty dla podróżnych


Wiosna zmienia rozkład lotów na Lotnisku Olsztyn-Mazury z zimowego na letni. Od 26 marca do końca października pasażerowie będą mogli korzystać ze stałych, całorocznych kierunków w innych dniach oraz godzinach, a także z powracających sezonowych lotów krajowych.


  • Data:

Tegoroczna letnia siatka połączeń obejmuje 5 kierunków realizowanych przez 3 linie lotnicze:

 

• Polskie Linie Lotnicze LOT zaplanowały loty z/do Krakowa w poniedziałki i piątki. Ceny biletów zaczyna się już od 89 zł/os, w co wliczone są dwie sztuki bagażu podręcznego. 60-minutowe loty na tej trasie realizowane są samolotami Embraer 175, na pokładzie których może podróżować 82 pasażerów.

• Ryanair w sezonie letnim oferuje trzy połączenia z Szyman: Londyn Stansted, Kraków i Wrocław. Loty z/na podlondyńskie lotnisko realizowane będą w dwa razy tygodniowo – w poniedziałki i piątki, z/do Krakowa trzy razy tygodniowo – we wtorki, czwartki i niedziele, a z/do Wrocławia w piątki i niedziele. Bilet w jedną stronę na wszystkich trasach Ryanair można upolować już za 49 zł/os.


Reklama

• Wizz Air będzie realizował swoje całoroczne połączenia – z/do Dortmundu i Londynu Luton we wtorki i soboty. Koszt biletu na tych trasach zaczyna się od 69 zł/os.

Reklama

 

- Wiosenno-letnia siatka połączeń Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury daje możliwość zaplanowania weekendowego wyjazdu lub dłuższego urlopu w Polsce i za granicą. Jestem przekonany, że skorzystają z niej zarówno mieszkańcy Warmii i Mazur oraz Podlasia, jak również turyści szukający alternatywy do wielogodzinnej podróży autem czy pociągiem z południa na północny-wschód Polski. – mówi Wiktor Wójcik, prezes zarządu Warmia i Mazury Sp. z o.o. zarządzającej Portem Lotniczym Olsztyn-Mazury.

 

 Komentarze do artykułu

Tomasz

Odprawia się tam tyłu pasażerów co jest pracowników.

Karolina

Szymany odprawiają tyle pasażerów rocznie co Modlin w miesiącu. Ale za to Szymany mogą się pochwalić liczbą radnych miejskich i gminnych pracujących na intratnych etatach. Może niech pan Prezes się wypowie w tej kwestii ?

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama