Piątek, 27 Maj
Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła -

Reklama


Reklama

Lepsza gotówka niż raty – kampania informacyjna Banku Spółdzielczego w Szczytnie


Rzadko się zdarza, by tzw. przeciętny zjadacz chleba dokonywał poważniejszych zakupów korzystając z własnej, uciułanej gotówki. Dużą popularnością cieszą się więc zakupy ratalne, gdy transakcja oparta o komercyjny kredyt, dokonywana jest bezpośrednio w sklepie. Czy to najlepsze rozwiązanie dla naszych finansów? O tym rozmawiamy z Małgorzatą Lipowską-Michalską, dyrektor wielbarskiego oddziału Banku Spółdzielczego w Szczytnie.Zakupy ratalne... Co najczęściej kupujemy?

 

Chyba prawie wszystko, co kosztuje kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy złotych: samochody, meble, sprzęt AGD, elektronikę. Często jest tak, że koszt takiego zakupu wykracza poza posiadane oszczędności, ale zapewniam, że są lepsze rozwiązania tego problemu, niż kredyt ratalny, zaciągany za pośrednictwem sklepu.

 

Tak czy inaczej – pieniądze są jednak niezbędne...

 

Owszem, ale można się o nie postarać wcześniej. Inaczej mówiąc można do sklepu iść z gotówką pozyskaną w formie kredytu z naszego banku. I łatwo się wtedy przekonać, że w sumie za tę lodówkę czy telewizor zapłacimy mniej.

 

Jakim sposobem?

 


Reklama

Wszystko sprowadza się do zaciągnięcia kredytu. Kwestią tylko pozostaje: jaki to kredyt, przez jaki bank udzielony i na jakich warunkach. Sprzedawcy w sklepie, który w imieniu banku komercyjnego zawiera z nami umowę kredytową, nie interesuje ani nasz wiek, ani sytuacja rodzinna ani inne okoliczności. Warunki takiego kredytu, udzielanego na ogólnych, komercyjnych zasadach, są dla każdego jednakowe. Natomiast u nas, w Banku Spółdzielczym w Szczytnie, wszystko to bierzemy pod uwagę. Nasza oferta dostosowana jest do klienta, a nie odwrotnie.

 

Może coś konkretniej?

 

Wśród dostępnych w Banku Spółdzielczym produktów jest kredyt gotówkowy o nazwie Bezpieczna Gotówka, który wyróżnia się przede wszystkim niskimi kosztami jego obsługi oraz jasnymi zasadami. W ramach tego produktu można wybrać różne opcje. Na przykład Kredyt dla Seniorów będących jednocześnie posiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku Spółdzielczym w Szczytnie udzielany jest z obniżoną prowizją. Specjalną ofertę mamy również dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny, którzy otrzymują 25% obniżki prowizji za udzielenie kredytu. Generalnie doceniamy naszych Klientów i zaufanie jakim nas obdarzają proponując im kredyt gotówkowy bez dodatkowych dokumentów, na uproszczonych zasadach, co daje możliwość otrzymania gotówki niemalże „od ręki”. To tylko nieliczne przykłady na to, że nasza oferta jest dostosowana do każdej grupy odbiorców. Zapraszamy do naszych placówek, gdzie doradcy pomogą dobrać najkorzystniejszą opcję kredytu gotówkowego na realizację dowolnego celu.

ReklamaKomentarze do artykułu

Prezes przez małe p

Zbyszek czy zbigniew{pitbull} nie polecam bo to nie to samo

Zbigniew

Polecam jedną starą zasadę, chcesz coś sobie kupić ? To zarób najpierw pieniądze i dopiero kup. Od kredytów gotówkowych trzymamy się z daleka :)

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Szczytno z poważnymi wadami
  Co za bzdura, starosta lansuje się za kwotę 2000 zł. Podczas gdy każdy lekarz rodzinny wykonuje te badania w ramach NFZ.

  Barany


  2022-05-27 06:56:29
 • Sphinx wkroczył do Szczytna, uczta smaków w Twoim zasięgu (sprawdź szczegóły)
  Polecam zamówić jedzenie i udać się na długie zakupy... My czekaliśmy dwie godziny. Przy lemoniadach. Ja rozumiem, że taki dzień, że stoliki prawie wszystkie zajęte, ale ile można czekać na trzy humusy i dwie bułki??

  Mieszkanka


  2022-05-26 22:16:07
 • Miód idzie w parze z opłatkiem
  To sie nazywa smarowanie dupy miodem klechom, milosnikom dzieci.

  kropidło


  2022-05-26 13:45:17
 • Kolizja na przejeździe kolejowym w Dybowie
  Musiało dojść do kolizji na przejeździe kolejowym aż , to dopiero został tunel z porośniętych młodych drzew zlikwidowany.Teraz jest elegancko , dzięki za dobrze wykonaną pracę.

  Można ? , można.


  2022-05-25 19:31:05
 • Sobieski kończy 70 lat
  Szczerze - rzadko tu zaglądam, bo i po co, skoro wszystkie treści poznaję jeszcze zanim trafią one przed oczęta PT Czytelników. Ale zdarza się, że jednak zajrzę. Tym razem trafiłam na \"Sobiecha\", bo to moja szkoła i z sentymentem wspominana. Lektura komentarzy srodze mnie jednak zawiodła. Nie ze względu na ilość, lecz jakość. \"Sobiech\" (niezależnie od patrona zmienianego wraz z systemem) wypuścił z maturalnymi świadectwami tysiące absolwentów. Liczyłam więc na trochę wspomnień, opowieści z lat młodzieńczych, anegdot, historyjek o tym, jak to jakiś pan-prof czy pan-profka walczyli z niesfornymi młokosami i młokoskami (bądź odwrotnie). Niestety. Szkoda.

  Halina Bielawska, matura \'77


  2022-05-25 17:38:14
 • Kat Oliwii zdrowy, jest opinia biegłych
  Czyli pobicie w tym samym dniu innego człowieka to znaczy, że jest to działanie z premedytacją. Więc Sąd nie będzie miał wątpliwości co zrobić dla jego dobra.

  Jogucjusz


  2022-05-25 16:55:40
 • Alternatywy dla papierosów - rzetelna informacja to podstawa
  Ach ci naukowcy i inni mądrale którzy piszą o czymś czego sami nie doświadczyli. Palenie prawdziwych papierosów to bardziej nawyk, niż nałóg, a palenie e-papierosów to jak całowanie się przez szybę.

  Nałogowy palacz


  2022-05-25 15:28:26
 • Został miesiąc na złożenia deklaracji dotyczącej źródeł ciepła
  Ja deklaruję, że będę palił nawet oponami, żeby moja rodzina nie zamarzła zimą, a jak się skończą opony, to napalę bydlakami co, zamknęli polskie kopalnie i zrezygnowali z tanich Ruskich surowców. Zalecam poważnie się nad tym zastanowić, bo jeżeli ludzie zostaną postawieni przed wyborem: przetrwanie rodziny vs bydlaki, które do tego stanu doprowadziły, to zapewniam, że bydlaki już mogą szykować się do odstrzału. Dobrym przykładem jest obecnie Sri Lanka.

  borsux


  2022-05-25 10:04:29
 • Dąb przy Reja „odetchnął” dzięki miejskim drogowcom (zdjęcia)
  Bardzo dobry pomysł i dobrze wykonana robota. Brawo.

  Mieszkaniec ulicy Reja


  2022-05-25 07:05:28
 • Seniorzy chcą... tańczyć
  Panie Jerzy źle Pan wygląda w towarzystwie tych popleczników partyjnych. W zamian za pomoc wszyscy seniorzy będą musieli głosować na PSL i Pan również!

  Radek


  2022-05-25 06:30:51

Reklama