Środa, 10 Sierpień
Imieniny: Klary, Romana, Rozyny -

Reklama


Reklama

Lemany staną się sportowym centrum?


Gmina i powiat przymierzają się do wspólnej inwestycji. W Lemanach miałoby powstać gminno-powiatowe centrum sportowe. Rozmowy już ruszyły.- Taka baza jest potrzebna i nie ma co ukrywać – mówi starosta szczycieński Jarosław Matłach. - Jesteśmy po wstępnych rozmowach z panem wójtem Wojciechowskim. Na jego terenie w Lemanach, gdzie w tej chwili znajduje się gminny stadion, chcielibyśmy rozbudować nieco infrastrukturę.

 


Reklama

Z naszych ustaleń wynika, że miałaby tam powstać boiska do piłki plażowej, bieżnie, czy korty do tenisa ziemnego.

Reklama

 

- Teren znajduje się w pobliżu biegnącej ścieżki pieszo-rowerowej i na pewno by ją uatrakcyjnił – dodaje wójt Sławomir Wojciechowski. - Znajduje się na terenie gminy, ale w tak bliskim sąsiedztwie miasta, że zapewne z tych obiektów mogliby korzystać też mieszkańcy Szczytna. Cieszę się, że pan starosta chce włączyć się w ten pomysł również ekonomicznie.Komentarze do artykułu

Jans

Jeśli chcemy zatrzymać młodych w Szczytnie, trzeba coś im dać. Prawdziwy skatepark jest czymś normalnym w mieście tej wielkości jak Szczytno. Tak samo jak dom kultury, szpital, stadion, kościół, basen, itp. Mamy XXI wiek!!! Górka i rurka jak jest w tej chwili, to wstyd i żenada. A po to jest monitoring, aby zachowania chamskie i wandalizm eliminować.

Miejscowy

Jaki ty masz zakuty łeb SKATE, pewnie za dużo oglądasz TV Trwam

Pofajdok niby symbol Szczytna

Świetny pomysł, jakoś w gminie i powiece da się a ta memeja Mankowski z banda nieporadnych wiecznie jakiś ból dupy. Nie zdziwię się gdy gmina i powiat wybudują basen nim ta pierdoła z ratusza cokolwiek pomyśli. Zycze tego z całego serca mieszkańcom Powiatu i Szczytna.

Skate

Skatepark? A na co to komu ? Do czego to potrzebne ? Chyba dla narkomanów tylko ?

Potężny LegwanZORD

Świetny pomysł, ale oprócz boisk czy kortów z których nie wiele osób korzysta proponuje SKATEPARK, bo miasto Szczytno rękoma i nogami się broni żeby nic w tej sprawie nie robić. Możecie zrobić ankietę co by mieszkańcy chcieli żeby to nie były pieniądze wyrzucone w błoto. Pozdrawiam i liczę na was !

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Szymany odcięte od Dortmundu
  Trzeba być mocno ograniczonym umysłowo, by nie wiedzieć, co dzieje się na niemieckich lotniskach, jak wielkie są braki w personelu, jak potężne są strajki, a wszystko to jest spowodowane niechęcią ludzi myślących, do przyjęcia szprycy. To, że w TV nic nie mówią wcale nie znaczy, że nic się nie dzieje.

  !!!


  2022-08-09 12:44:37
 • Słodkie chwile z Michałem - ciasto jogurtowe z jagodami i wędzoną śmietaną
  do Czytelniczki - z Ukrainy, bo pewnie tam go oddali, wraz z czołgami :))

  Czytelniczek


  2022-08-09 12:37:02
 • Tężnia powstaje kosztem amfiteatru, Nauczycielskiej i Królowej Jadwigi
  Brak kompetencji nie przejawia się tylko u radnego Kiersikowskiego, ale u innych radnych pracujących w samorządzie też (wiedzę z zakresu finansów powinni mieć - za co biorą pieniądze jaką naczelnicy???). Pozostali radni zasiadający już co najmniej 4 lata w RM również podstawowe zasady finansowania czy zmian w budżecie powinni wiedzieć a nie błaźnić się na sesjach (np. Pan Dziuban). Porażka ... Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać :-)

  ta rada to żenada


  2022-08-09 11:55:38
 • Szymany odcięte od Dortmundu
  Olek, przyjąłem trzy dawki szczepionki i nie chorowałem na covida ani inną chorobę z podobnymi objawami. Wkrótce przyjmę czwartą. O czym ty piszesz? Potrzebujesz pomocy psychiatrycznej, to skorzystaj.

  Szczepiony


  2022-08-09 09:42:04
 • Słodkie chwile z Michałem - ciasto jogurtowe z jagodami i wędzoną śmietaną
  Tylko skąd wziąć cukier do ciasta? ;)

  Czytelniczka


  2022-08-09 09:31:48
 • Szymany odcięte od Dortmundu
  Bolek, nieźle odjechałeś. totalny świr.

  ????


  2022-08-09 00:48:48
 • Wielkie zmiany w SKS, to już Gwardia Jurand Bank Szczytno
  GWARDIA SZCZYTNO PANY!

  Gwardzista78


  2022-08-08 21:04:09
 • Niebieski Zaułek „od kuchni” w Radiu Olsztyn (słuchaj audycji na żywo)
  Miałam przyjemność z rodziną zjeść obiad i przepyszny deser.....jedzenie poezja,wszystko przygotowane z sercem

  Anka


  2022-08-08 20:41:06
 • Tężnia powstaje kosztem amfiteatru, Nauczycielskiej i Królowej Jadwigi
  Z tego co pamiętam w tym miejscu ma być amfiteatr. Wybudujemy i powiemy, że nie ma na niego miejsca.

  Tor


  2022-08-08 16:22:30
 • Rodzice nie wierzą, że Michał mógł skatować własne dziecko (Rozmowa „TSZ”)
  Po pierwsze trochę to dziwne aby ojciec nie znał płci swojego dziecka. Po dwa może też jednak tak być, bo jeżeli matka maluszka miała obsesję na temat wyglądu to wbiła sobie do głowy podczas porodu że to będzie dziewczynka, przy porodzie mogła wpaść w depresje może nie chciała zostawić dziecka w szpitalu bo każdy wiedział że będzie miała dziecko, i po prostu postanowił zrobić z małego dziewczynkę. Pewnie kapała jak nie było ojca w domu on pracował także miała pole do popisu usypiała pewnie przed jego powrótem do domu. A im starsze to wkoncu musiała by dawać go dla babci czy dziadek a nawet dla ojca dziecka aby przebrać czy umyć. Poprostu mogła wyładowywać swoje niezadowolenie na mały przy przebieraniu czy kąpieli kiedy widziała i przypominała sobie że on nie jest dziewczynka.

  Ona


  2022-08-08 00:33:08

Reklama