Środa, 22 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Kujawianka Inter Sp. z o.o. otwiera nowy oddział w Szczytnie dzięki Mazurskiej Manufakturze


Za sprawą Mazurskiej Manufaktury do Szczytna wkracza nowa firma: Kujawianka Inter Sp. z o.o. To oddział bydgoskiej hurtowni zajmującej się dystrybucją napojów (woda, piwa, napoje i alkohole mocne). Firma właśnie rekrutuje pracowników do tworzonej filii w Szczytnie.- W branży jesteśmy od 1998 roku – mówi „Tygodnikowi Szczytno” Łukasz Borkowski, prezes zarządu Kujawianki. - Do Szczytna trafiliśmy za sprawą Mazurskiej Manufaktury, właściciela waszego zabytkowego browaru. Łączymy siły. A rynek Warmii i Mazur oraz powiatu szczycieńskiego jest bardzo ciekawy, dlatego zdecydowaliśmy otworzyć w Szczytnie swój oddział.

 

Hurtownia ma zacząć działać w kwietniu. Już rozpoczęła rekrutację pracowników. Na razie szuka sześciu osób: kierowców, magazynierów, handlowców. Ale niewykluczone, że pracę znajdzie tam nawet 10 osób.


Reklama

 

- Specjalizujemy się w obsłudze sklepów, hoteli i restauracji – mówi prezes Brokowski. - Zachęcamy do współpracy. Siedzibę będziemy mieli przy ulicy Mickiewicza w Szczytnie. W ofercie mamy wody, napoje, piwa i alkohole mocne. Mnóstwo produktów kraftowych, w tym Mazurskiej Manufaktury. Warto sprawdzić nasze ceny i możliwości.

 

KUJAWIANKA INTER Sp. z o.o. powstała w 1991 roku, najpierw jako działalność jednoosobowa, później przekształciła się w spółkę i obecnie jest jedną z największych hurtowni w regionie.

Reklama

 

W swojej ofercie posiada piwa największych browarów, wody mineralne, źródlane, napoje znanych marek, wina polskich i zagranicznych producentów. Obsługuje klientów detalicznych (sklepy), hurtowych, gastronomicznych, miejsca pracy, urzędy państwowe z Bydgoszczy i okolic, jak również klientów z całego województwa kujawsko-pomorskiego. Teraz firma chce zdobyć Warmię i Mazury.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama