Środa, 22 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Kto będzie reprezentować nas w parlamencie? Czy pojawią się lokalni kandydaci? (zdjęcia)


Powoli rozkręca się kampania wyborcza do polskiego parlamentu. Widać to również w Szczytnie po wizytach przedstawicieli partyjnych. Po naszym mieście, w ostatnich dniach, chodzili już parlamentarzyści Lewicy, PO,ugrupowania Szymona Hołowni Polska 2050 oraz PSL. O dziwo, żadne z tych ugrupowań nie przedstawiło mieszkańcom naszego powiatu lokalnego kandydata do parlamentu. Czy ich nie będzie?Jak do tej pory nasz powiat miał jedynie czworo rodzimych posłów, którzy mieszkali na ternie naszego powiatu lub rodzinnie byli z nim związani: Walter Późny, Merak Leyk i Adam Krzyśków. Do tego grona można doliczyć też obecną posłankę Urszulę Pasławska, która mimo że pochodzi z Biskupca, to zamieszkuje w nasz powiat.

 

Czy w końcu Szczytno i powiat szczycieński doczeka się urodzonego i stale mieszkającego tu przedstawiciela w parlamencie? Czy pojawią się lokalni kandydaci do sejmu lub senatu? O tym napiszemy w kolejnym wydaniu papierowego „Tygodnika Szczytno”.


Reklama

 

Póki co nasz powiat zaczęli odwiedzać topowi, telewizyjni parlamentarzyści, ale niekoniecznie związani nawet z naszym regionem. Przekonują wyborców do siebie różnymi sposobami. Z trzech ostatnich spotkań wynika, że największym wrogiem jest PiS i za wszelką cenę trzeba odsunąć to ugrupowanie od władzy. Jak spotkania wyglądały pod względem programowym? Niestety, były dość oderwane od rzeczywistości i problemów, z którymi borykają się mieszkańcy naszego powiatu.

ReklamaKomentarze do artykułu

Radek

O Pasławskiej Tomasz Ł opowiadał dużo historii jaka to artystka.

Grot

Ja mam do tych WSZYSTKICH telewizyjnych błaznów, reprezentujących swoje telewizyjne szambo, jeden, lecz wymowny gest, jest nim środkowy palec, czemu?, bo wszystkie te błazny dążą do zbrojnej konfrontacji i żaden z nich nie chce dobrych stosunków z sąsiadami, w tym z Rosją. Niech szanowna redakcja TS zrobi uczciwy sondaż i zapyta mieszkańców, czy chcą WOJNY, czy jednak wolą żyć w zgodzie i w POKOJU.

Patologia Obywatelska

Ich program to dorwać się do koryta za wszelką cenę.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama