Środa, 22 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Kostrzewa nowym, starym dyrektorem szpitala


Beata Kostrzewa wygrała konkurs na dyrektora szpitala w Szczytnie. O tę posadę ubiegały się trzy osoby. Dwie z naszego powiatu i jedna aż ze Szczecina. Kontrakt „dyrektorski” trwa 6 lat.


  • Data:

Beata Kostrzewa ze szczycieńskim szpitalem związana jest od 2003 roku. Na początku była tam zastępcą dyrektora, a od 2012 pełniła obowiązki dyrektora. Przez ostanie sześć lat osobiście kierowała placówką. To za jej kadencji pobudowano lądowisko, odnowiono oddziały, czy rozpoczęto rozbudowę szpitala.


Reklama

 

Reklama

- Pani Kostrzewa wypadła najlepiej w konkursie i uzyskała poparcie 6-osobowej komisji – mówi Jerzy Szczepanek, wicestarosta szczycieński. - Głosownie było tajne, ale aby wygrać ten konkurs kandydat musiał uzyskać minimum 4 głosy komisji. Sam konkurs był dwuetapowy. Pierwszą część, formalną przeszła cała trójka kandydatów. W drugiej, rozmowie kwalifikacyjnej wzięły udział tylko dwie osoby, bo kandydat ze Szczecina nie dotarł.Komentarze do artykułu

Lucy

Tylko nabić sobie kasę a ludzi zwykłych ma zanic

Sylwia Helwig

Ta kobieta nie powinna zajmowac stanowiska tak odpowiedzialnego wymagajacego szczegolnych umiejetnosci nie tylko w zarzadzaniu, ale przede wszystkim w kontaktach z pacjentami czy ich bliskimi. Mialam te nieprzyjemnosc rozmawiac za nia, to wyjatkowo arogancka i butna osoba. Zasmucajace, ze ktos taki przewodzi placowce majacej ludzi chronic i im pomagac.

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama