Czwartek, 25 Lipiec
Imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny -

Reklama


Reklama

Konrad Bukowiecki jedzie na swoje trzecie igrzyska olimpijskie


Konrad Bukowiecki, mieszkaniec Szczytna i ambasador Banku Spółdzielczego w Szczytnie, podzielił się właśnie fenomenalną informacją. - Jadę na moje trzecie Igrzyska Olimpijskie! - ogłosił z dumą.Letnie Igrzyska Olimpijskie 2024 w Paryżu, które rozpoczną się 26 lipca i potrwają do 11 sierpnia, przyciągną najlepszych sportowców z całego świata. Bukowiecki, znakomity kulomiot i wielokrotny stypendysta Starosty Szczycieńskiego, ma spore szanse na medal.

 

Jego wyjazd na trzecie już igrzyska olimpijskie to nie tylko osobisty sukces, ale także powód do dumy dla całego Szczytna. Bukowiecki, znany z determinacji i ciężkiej pracy, nie zamierza spocząć na laurach.


Reklama

 

Przygotowania do startu w Paryżu trwają w najlepsze, a kibice z całej Polski trzymają za niego kciuki.

Więcej na ten temat w papierowym wydaniu „Tygodnika Szczytno”. Więcej ciekawych informacji, i znacznie wcześniej, przeczytasz w papierowym wydaniu "Tygodnika Szczytno". Zachęcamy do lektury. „Widzimy się” w każdy czwartek. Tygodnik dostępny jest w sklepach: sieci Intermarche, Stokrotka, Delikatesy Centrum, Biedronka, Dino, Lidl... oraz niemal w każdym wiejskim sklepiku w naszym powiecie. „Tygodnik Szczytno” - to się czyta.

Reklama

Gratulujemy Konradowi i życzymy powodzenia w walce o olimpijski medal!

 Komentarze do artykułu

Tobiasz

do \"LoL\" dopóki \'olimpijczycy\' jeżdżą za nasze pieniażki bo utrzymywani są głównie na stypensiach sportowych fundowanych przez Min Sportu (czyli z naszych podatków) to można oczekiwać że jada ci co walczao podium a nie pożal się (tu nie celuje w Pana Bukowieckiego) zajmują 59 miejsce na 60 startujących, na ch... jedzie ekipa 200 ludzi plus 200 działaczy i tony rodzinek i znajomków za nasza kasę aby odebrać, ile to medali zdobyli w Tokio 2021? 4złota pojechało 216, ile na zimowych Pekin? 1 jeden brazowy Kubackiego. cyrk dla gawiedzi za gawiedzi KASĘ.

Paweł

I kto płaci za te wycieczki, tego pana, przecież to strata kasy

LoL

Te, Foll i Robert, może wy się kozaki, zakwalifikujecie na igrzyska i pojedziecie na \"wycieczkę\"? To by się mogło udać, gdyby organizowali igrzyska dla baranów i brali by tych najgłupszych. Wygraną byście mieli w kieszeni praktycznie bez wysiłku.

Foll

Tylko... Po co?

Robert

Trzecia wycieczka ????

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama