Sobota, 28 Maj
Imieniny: Amandy, Jana, Juliana -

Reklama


Reklama

Konflikt z kobietą zakończył się kradzieżą bmw, sprawca zatrzymany


42-letni mieszkaniec Szczytna odpowie przed sądem za kradzież BMW, kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz posiadanie narkotyków. Do interwencji z jego udziałem doszło w minionym tygodniu (20.0.122r.). Oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży pojazdu z terenu jednej z posesji położonej w Rudce w gm. Szczytno.



Szybko okazało się, że powodem przywłaszczenia auta był konflikt mężczyzny z właścicielką samochodu, a zarazem partnerką 42-latka. Kryminalni już następnego dnia ustalili, gdzie zaparkowany jest skradziony pojazd. Odzyskali mienie i zatrzymali sprawcę.


Reklama

 

Reklama

- W miniony czwartek (20.01.22r.) około godz. 22:00 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie dotyczące kradzieży pojazdu marki BMW z terenu jednej z posesji położonej w miejscowości Rudka w gminie Szczytno – relacjonuje sierżant Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji. - Z ustaleń mundurowych, którzy zostali skierowani na miejsce wynikało, że sprawcą kradzieży ma być partner zgłaszającej. Pomiędzy kobietą a jej 42-letni partnerem doszło do kłótni w wyniku, czego mężczyzna bez zgody właścicielki pojazdu zabrał z jej domu kluczyki i odjechał należącym do niej samochodem. Z relacji świadków wynikało również, że mężczyzna chwilę przed kradzieżą samochodu spożył znaczą ilość alkoholu.

 

Szczycieńscy kryminalni już następnego dnia w godzinach porannych odnaleźli skradzione auto. Ustalili oni również, gdzie ukrył się sprawca. 42-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy. W trakcie przeszukania jego odzieży wierzchniej, mundurowi zabezpieczyli przy nim substancje psychotropowe w postaci amfetaminy.

 

Mężczyzna poddany został również badaniu laboratoryjnemu, które potwierdzi czy rzeczywiście w chwili kradzieży BMW był nietrzeźwy. Jeżeli zeznania świadków i przypuszczenia policjantów potwierdzą się to 42-latek odpowie również za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.

 

KPP Szczytno/ip



Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Szczytno z poważnymi wadami
  Co za bzdura, starosta lansuje się za kwotę 2000 zł. Podczas gdy każdy lekarz rodzinny wykonuje te badania w ramach NFZ.

  Barany


  2022-05-27 06:56:29
 • Sphinx wkroczył do Szczytna, uczta smaków w Twoim zasięgu (sprawdź szczegóły)
  Polecam zamówić jedzenie i udać się na długie zakupy... My czekaliśmy dwie godziny. Przy lemoniadach. Ja rozumiem, że taki dzień, że stoliki prawie wszystkie zajęte, ale ile można czekać na trzy humusy i dwie bułki??

  Mieszkanka


  2022-05-26 22:16:07
 • Miód idzie w parze z opłatkiem
  To sie nazywa smarowanie dupy miodem klechom, milosnikom dzieci.

  kropidło


  2022-05-26 13:45:17
 • Kolizja na przejeździe kolejowym w Dybowie
  Musiało dojść do kolizji na przejeździe kolejowym aż , to dopiero został tunel z porośniętych młodych drzew zlikwidowany.Teraz jest elegancko , dzięki za dobrze wykonaną pracę.

  Można ? , można.


  2022-05-25 19:31:05
 • Sobieski kończy 70 lat
  Szczerze - rzadko tu zaglądam, bo i po co, skoro wszystkie treści poznaję jeszcze zanim trafią one przed oczęta PT Czytelników. Ale zdarza się, że jednak zajrzę. Tym razem trafiłam na \"Sobiecha\", bo to moja szkoła i z sentymentem wspominana. Lektura komentarzy srodze mnie jednak zawiodła. Nie ze względu na ilość, lecz jakość. \"Sobiech\" (niezależnie od patrona zmienianego wraz z systemem) wypuścił z maturalnymi świadectwami tysiące absolwentów. Liczyłam więc na trochę wspomnień, opowieści z lat młodzieńczych, anegdot, historyjek o tym, jak to jakiś pan-prof czy pan-profka walczyli z niesfornymi młokosami i młokoskami (bądź odwrotnie). Niestety. Szkoda.

  Halina Bielawska, matura \'77


  2022-05-25 17:38:14
 • Kat Oliwii zdrowy, jest opinia biegłych
  Czyli pobicie w tym samym dniu innego człowieka to znaczy, że jest to działanie z premedytacją. Więc Sąd nie będzie miał wątpliwości co zrobić dla jego dobra.

  Jogucjusz


  2022-05-25 16:55:40
 • Alternatywy dla papierosów - rzetelna informacja to podstawa
  Ach ci naukowcy i inni mądrale którzy piszą o czymś czego sami nie doświadczyli. Palenie prawdziwych papierosów to bardziej nawyk, niż nałóg, a palenie e-papierosów to jak całowanie się przez szybę.

  Nałogowy palacz


  2022-05-25 15:28:26
 • Został miesiąc na złożenia deklaracji dotyczącej źródeł ciepła
  Ja deklaruję, że będę palił nawet oponami, żeby moja rodzina nie zamarzła zimą, a jak się skończą opony, to napalę bydlakami co, zamknęli polskie kopalnie i zrezygnowali z tanich Ruskich surowców. Zalecam poważnie się nad tym zastanowić, bo jeżeli ludzie zostaną postawieni przed wyborem: przetrwanie rodziny vs bydlaki, które do tego stanu doprowadziły, to zapewniam, że bydlaki już mogą szykować się do odstrzału. Dobrym przykładem jest obecnie Sri Lanka.

  borsux


  2022-05-25 10:04:29
 • Dąb przy Reja „odetchnął” dzięki miejskim drogowcom (zdjęcia)
  Bardzo dobry pomysł i dobrze wykonana robota. Brawo.

  Mieszkaniec ulicy Reja


  2022-05-25 07:05:28
 • Seniorzy chcą... tańczyć
  Panie Jerzy źle Pan wygląda w towarzystwie tych popleczników partyjnych. W zamian za pomoc wszyscy seniorzy będą musieli głosować na PSL i Pan również!

  Radek


  2022-05-25 06:30:51

Reklama