Niedziela, 16 Czerwiec
Imieniny: Aliny, Anety, Benona -

Reklama


Reklama

Kolorowy Dzień Dziecka w Sphinx Szczytno. Nie przegap!


Promocja. Restauracja Sphinx w Szczytnie zaprasza wszystkie dzieci na wyjątkowe obchody Dnia Dziecka, które odbędą się już w sobotę, 1 czerwca. Ul. Odrodzenia 11 stanie się miejscem pełnym radości, zabawy i niespodzianek dla najmłodszych.W godzinach od 12:00 do 17:00 dzieci będą mogły uczestniczyć w specjalnych warsztatach „Zioła w naszej kuchni”. W trakcie tych zajęć, maluchy będą dekorować doniczki oraz siać zioła, co pozwoli im nie tylko na kreatywną zabawę, ale także na zdobycie wiedzy o roślinach i ich zastosowaniu w kuchni.

 

Cały Dzień Pełen Radości

Od rana do wieczora restauracja przygotowała liczne atrakcje. Dzieci będą mogły bawić się balonikami, a każdy mały gość otrzyma prezent. Na najmłodszych czekają również kolorowanki, gry planszowe oraz niespodzianki do zamówień z Kids Menu.

 

Animacje i Pyszne Jedzenie

W godzinach 12:00 - 17:00 specjalnie dla dzieci zostaną zorganizowane animacje, które zapewnią im rozrywkę i aktywność na najwyższym poziomie. Rodzice mogą w tym czasie zrelaksować się przy pysznych daniach serwowanych przez Sphinx, wiedząc, że ich pociechy są w dobrych rękach i świetnie się bawią.

 

Bez Rezerwacji

Udział w atrakcjach nie wymaga wcześniejszych zapisów. Wystarczy przyjść do restauracji Sphinx w Szczytnie na ul. Odrodzenia 11 i dołączyć do zabawy.

 

Dzień Dziecka w restauracji Sphinx to doskonała okazja, aby spędzić czas w rodzinnym gronie, ciesząc się smacznym jedzeniem i wspaniałymi atrakcjami przygotowanymi specjalnie dla najmłodszych. To wydarzenie, którego nie można przegapić!

 

 

Zapraszamy wszystkich serdecznie na niezapomniany Dzień Dziecka w Sphinx Szczytno!Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama