Piątek, 1 Lipiec
Imieniny: Arnolda, Emiliany, Lucyny -

Reklama


Reklama

Kolizja na przejeździe kolejowym w Dybowie


Kolejny incydent na kolei w naszym powiecie. Dzisiaj, kilkanaście minut po 16:00, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Dybowie (gm. Pasym) doszło do zderzenia busa z pociągiem relacji Warszawa Wschodnia - Gdynia Główna. Na szczęście nikt nie został ranny. - 61-letni kierujący Fiatem Ducato nie zatrzymał się przed przejazdem i wjechał w bok przejeżdżającego składu pociągu - mówi sierżant Wioletta Pichal ze szczycieńskiej policji. - Kierowca pojazdu, ani podróżujący pociągiem nie odnieśli obrażeń. W dalszym ciągu prowadzimy czynności, mające na celu wyjaśnienie tego zdarzenia - dodaje.


Reklama

Reklama

blockquote>


Komentarze do artykułu

Można ? , można.

Musiało dojść do kolizji na przejeździe kolejowym aż , to dopiero został tunel z porośniętych młodych drzew zlikwidowany.Teraz jest elegancko , dzięki za dobrze wykonaną pracę.

Zła infrastruktura drogowa.

Normalny tunel z porośniętych młodych drzew jest przed przejazdem kolejowym z którego wyjeżdża pociąg od strony Gromu , na tym przejeździe kolejowym konieczna jest sygnalizacja świetlna teraz gdy tu kursują pociągi pospiesznie pędzące ponad 100 km/ godz.

Henryk

Wszyscy ludzie w podeszłym wieku powinni co rok przechodzić badania psychomotoryczne. Jak sie nie nadaje do prowadzenia, to niech jeździ autobusem jako pasażer...

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama