Niedziela, 16 Czerwiec
Imieniny: Aliny, Anety, Benona -

Reklama


Reklama

Kolejne 60 tysięcy złotych na wymianę „śmieciuchów”


Gmina Szczytno ogłasza kolejny nabór wniosków o dofinansowanie inwestycji służących ochronie powietrza, polegających na wymianie źródeł ciepła w budynkach lub lokalach mieszkalnych na terenie gminy. Termin składania wniosków: od 1 lutego do 28 lutego 2023 r. Do podziału jest 60 tys. zł.


  • Data:

Program działa już od 2018 roku, samorządowcy do tej pory wydali na jego realizację ponad 615 tys. zł. Z pomocy skorzystało 136 gospodarstw.

 

Wnioski mogą składać między innymi:

  • właściciele lub współwłaściciele budynków jednorodzinnych,

  • najemcy, właściciele lub współwłaściciele lokali w budynkach wielorodzinnych,


    Reklama

  • wspólnoty mieszkaniowe.

 

Termin składania wniosków: od 1 lutego do 28 lutego 2023 r.

Warunkiem uzyskania dotacji jest likwidacja dotychczasowych źródeł ciepła opalanych paliwem stałym oraz złożenie wniosku przed rozpoczęciem wymiany.

 

Beneficjent może uzyskać dotację w wysokości 50% kosztów zakupu urządzenia grzewczego, maksymalnie 6 000 zł brutto.

Reklama

 

Wymagane załączniki do wniosku: oświadczenie, kopia dowodu osobistego, kopia dokumentu potwierdzającego tytuł prawny do lokalu/budynku, kosztorys, rachunek zakupu urządzenia (wzory dokumentów dostępne są w Urzędzie Gminy Szczytno oraz stronie internetowej: https://ug.szczytno.pl/Komentarze do artykułu

A kiedy Gmina Szczytno ogłosi nabór wniosków o dofinansowanie \"inwestycji\" służących ochronie LUDZI, metodycznie wyniszczanych, przez polskojęzyczną patologię z Wiejskiej?

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama