Sobota, 3 Czerwiec
Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny -

Reklama


Reklama

Kochają mróz, ale i pomaganie – morsy ze Szczytna wzorem dla innych (zdjęcia)


Za nami już siódma edycja Andrzejkowego Biegu Morsów w Szczytnie. Jak co roku szczycieńska grupa Morsy #RESET stanęła na wysokości zadania. Za sprawą ich, jak i wielu zaangażowanych osób, po raz kolejny udało się pomóc potrzebującym.W tym roku Andrzejkowy Bieg Morsów połączony został z akcją charytatywną dla Wiktora i Dawida Sakowiczów – 4-letnich bliźniaków chorych na autyzm, a w przypadku Dawida także atrezję przełyku i niedosłuch obustronny.

 

- Brakuje nam słów, by opisać, jak bardzo jesteśmy wam wdzięczni za wsparcie, jakie otrzymaliśmy i nadal otrzymujemy od was. Dziękujemy wszystkim z całego serca za zorganizowanie i pomoc przy imprezie dla chłopaków, i za to, że tak licznie nas odwiedziliście. 4854,39 to kwota zebrana podczas kiermaszu. Z okazji tego wydarzenia prowadziliśmy również przez cały listopad licytacje na grupie, dzięki którym uzbieraliśmy ponad 5 tysięcy. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za Wasze otwarte serca. Uzbieraną kwotę chcemy przeznaczyć na badanie genetyczne, które w Polsce, niestety, nie jest refundowane - dziękuje na facebookowej grupie poświęconej pomocy bliźniakom, mama Emilia Sakowicz.

 


Reklama

Impreza ta była inauguracją sezonu szczycieńskich morsów. Przed nami kolejne imprezy w ich wykonaniu: kwesta Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która odbędzie się 29 stycznia, czy Walentynkowy Piknik Morsów 18 lutego. Poza tym fani zimnej kąpieli w dalszym ciągu spotykają się w... jeziorze - we wtorki, czwartki, a także niedziele. - Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Kontaktować można się z nami przez telefon 884 065 045 lub facebookowy profil Jar Kor – mówi Jarosław Kordek.

 

Fot. Jacek Konieczny

 

Bieg

Kobiety

1. Klaudia Pliszka - Szczytno, 2. Anna Kochańska – Działdowo, 3. Aneta Roman – Wielbark

Mężczyźni

1. Marcin Konieczny – Kieźliny, 2. Karol Januszewski - żołnierze WOT, Szczytno, 3. Jakub Koziatek - Szczytno

Reklama

 

Nordic walking

K.

1. Mieczysława Nieściór - Stękiny/Olsztyn, 2. Magdalena Behal – Działdowo, 3. Magdalena Roicka - Olsztyn

M.

1. Zdzisław Jaworski – Działdowo, 2. Tomasz Ślubecki – Kętrzyn, 3. Marcin Brewczyński - Łyse

 

Bieg Morsów

K.

1. Milena Siwek - Pasym

M.

1. Marcin Herman - Szczytno

 

Nordic Morsy

K

1. Iwona Baran - Szczytno

 Komentarze do artykułu

MM

Bardzo chętnie bym przyszedł, ale jest spory problem - nie chce mi się...

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama