Poniedziałek, 15 Kwiecień
Imieniny: Adolfiny, Odetty, Wacława -

Reklama


Reklama

Kobiety mają moc i przełamują schematy (zdjęcia)


Pod znakiem przedsiębiorczości upłynął Dzień Kobiet. Powiatowy Urząd Pracy zorganizował specjalnie dla pań konferencję „Kobiety na rynku pracy i w biznesie – przełamywanie schematów”.Również tym razem na organizowanym przez PUP wydarzeniu nie zabrakło wyjątkowych warsztatów i prelekcji.


Reklama

 

Reklama

Jola Traperek, trenerka mentalna i trenerka biznesu, pisarka Agnieszka Kacprzyk, facetka od stresu – Agnieszka Ewald i Magdalena Tchórznicka, prezeska zarządu Fundacji Szkoła Liderów wystąpiły dla mieszkanek naszego powiatu i opowiadały o możliwościach, szansach i tym, że kobiety w piękny sposób kreują swoje ścieżki kariery.

 

- Jesteśmy coraz bardziej otwarte i odważne na branie spraw w swoje ręce – mówi Beata Januszczyk, dyrektor szczycieńskiego urzędu. - Dzień kobiet był idealnym czasem do spotkania i pokazania, ile siły drzemie w dziewczynach i kobietach, które są coraz bardziej aktywne na rynku pracy.

 

Celem konferencji było danie nowych narzędzi przedsiębiorczyniom w rozbudowywaniu swoich firm.

 

- Wszystko dzieje się w naszej głowie, budujmy naszą współpracę z ludźmi na empatii i zrozumieniu. Poszukujmy w sobie nawzajem mocnych stron – mówiła podczas swojego wykładu Jola Traperek. - Kobiety mają wyjątkowy potencjał do budowania silnych zespołów.

 

W konferencji wzięło udział blisko siedemdziesiąt pań, które na co dzień zarządzają zespołami ludzi, prowadzą swoje firmy bądź kierują działalnością dużych firm. W swoje święto pokazały, jaka jest ich siła.

 Komentarze do artykułu

Bubu

Ta z dwójki może lepiej niech się do roboty weźmie a nie kwiaty sobie rozdają a szkoła pełna dilerów

JJ

Różowa landrynka, pisanka kurpiowska.

Rafał

Starosta Matłach cały czas w kółku wzajemnej adoracji kwiaty rozdaje. Dlaczego zwykłym przeciętnym mieszkankom Szczytna kwiatów nie rozdasz przecież to zwykli ludzie na ciebie głosowali ale już cię ta władza oślepiła i tylko czubek własnego nosa widzisz. Czas to zmienić....

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama