Środa, 6 Grudzień
Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja -

Reklama


Reklama

Kłusownik z gminy Dźwierzuty ujęty przez funkcjonariuszy Straży Rybackiej


Strażnicy rybaccy zatrzymali na gorącym uczynku 77-letniego mieszkańca gminy Dźwierzuty, który kłusował na jeziorze Krawno. Dochodzie w tej sprawie prowadzą policjanci ze Szczytna. Kłusownik już usłyszał zarzuty.Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie prowadzą dochodzenie w sprawie mieszkańca gminy Dźwierzuty, który został ujęty w sobotę (23.09.2023) w gminie Dźwierzuty.


Reklama

 

Reklama

- Funkcjonariusze Straży Rybackiej podczas prowadzonych działań kontrolnych na Jeziorze Krawno, w gminie Dźwierzuty zauważyli mężczyznę, który dokonywał połowu ryb w sposób niezgodny z posiadanymi uprawnieniami – wyjaśnia sierżant Agata Stefaniak ze szczycieńskiej policji. - Tym mężczyzną okazał się, 77-letni mieszkaniec gminy Dźwierzuty. Kłusownik został ujęty przez funkcjonariuszy Straży Rybackiej, a następnie przekazany przybyłym na miejsce policjantom.

 

Szczycieńscy śledczy prowadzą czynności w tej sprawie. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Grozi mu kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.Komentarze do artykułu

emryt

Ale sukces straży Rybackiej że aż trzeba w prasie się tym pochwalić. Dziadka \"wielkiego przestępcę\" na rybach dorwali, który kilka rybek na obiad chciał złowić gdyż mizerna emerytura nażycie nie wystarczała. Wnioskuję by do prezydenta o ordery wystąpić!!!

Ona

Bandziora nie mogą złapać , ale dziadka z wędką to proszę bardzo aż artykuł powstał

wolf

Zuchy! Dziadka złapać to jest sztuka...

Ignac

Dziadek nie miał za co jedzenia kupić a oni mu grzywnę dadzą, porażka.

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama