Wtorek, 30 Maj
Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji -

Reklama


Reklama

Klub Bokserski Gwardia Szczytno zaprasza dzieci do AKADEMIA BOKSU OLIMPIJSKIEGO


Klub Bokserski Gwardia Szczytno prowadzi nabór do grupy bokserskiej AKADEMIA BOKSU OLIMPIJSKIEGO pod patronatem Polskiego Związku Bokserskiego, dla dzieci zamieszkałych na terenie Gminy Jedwabno, w wieku: 8-16 lat. Zapisy telefoniczne u pana Zenona Jagiełło pod nr tel: 503 367 488. Więcej informacji na plakacie.


  • Data:

Boks to nie tylko sport walki, ale również forma treningu, która przyczynia się do wzmocnienia kondycji fizycznej i psychicznej. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych trenerów, którzy zadbają o to, aby każde dziecko otrzymało odpowiednie wsparcie i nauczyło się podstaw boksu.

 

Dla wielu dzieci boks może być sposobem na rozwijanie swojego charakteru, uczenie się samodyscypliny oraz poznawanie swoich możliwości. Treningi bokserskie wpływają również pozytywnie na rozwój koordynacji ruchowej i poprawę wydolności organizmu.

 


Reklama

AKADEMIA BOKSU OLIMPIJSKIEGO to nie tylko nauka technik bokserskich, ale również wprowadzenie dzieci w świat wartości takich jak szacunek, fair play oraz walka o swoje cele. Dlatego też Klub Bokserski Gwardia Szczytno zachęca wszystkie zainteresowane dzieci do wzięcia udziału w zajęciach.

 

Zapisy na zajęcia prowadzone są telefonicznie u pana Zenona Jagiełło pod numerem telefonu 503 367 488. Więcej informacji na temat zajęć oraz trenerów można znaleźć na plakacie informacyjnym.

Reklama

 

Warto zaznaczyć, że uczestnictwo w zajęciach bokserskich nie jest ograniczone wyłącznie dla chłopców. Wielu zdolnych zawodników boksu to kobiety, które potrafią osiągać bardzo dobre wyniki. Dlatego też każde dziecko, niezależnie od płci, jest mile widziane w grupie AKADEMIA BOKSU OLIMPIJSKIEGO.

 

Zachęcamy wszystkie dzieci, które chcą spróbować swoich sił w boksie i poznać tajniki tego sportu, do zapisania się na zajęcia w Klubie Bokserskim Gwardia Szczytno.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama