Reklama

Środa, 24 Czerwiec
Imieniny: Albina, Wandy, Zenona -

Reklama


Reklama

Kinga Deptuła z tytułem Powiatowego Mistrza Ortografii


W czwartek, 22 lutego, w auli Zespołu Szkół Nr 2 w Szczytnie odbyła się piąta edycja konkursu „Powiatowy Mistrz Ortografii”. Wzięło w nim udział 15 uczniów z ZS 1, ZS 2 i ZS 3, którzy przystąpili do dyktanda.



Konkurs wygrała Kinga Deptuła, uczennica Zespołu Szkół Nr 2. W nagrodę otrzymała Złote Pióro Starosty Szczycieńskiego.

 

Wyróżnienia otrzymały Rozalia Kozłowska z ZS Nr 3 oraz Agata Sadłowska z ZS Nr 1.

 


Reklama

Dyktando zostało przygotowane przez dr Katarzynę Witkowską, która zadbała o ciekawy i wymagający tekst ortograficzny.

Reklama

 

- Gratuluję wszystkim uczestnikom zaangażowania i wysiłku włożonego w naukę. Wasza praca jest godna uznania, a Kinga Deptuła, jako Mistrzyni Ortografii, jest doskonałym przykładem do naśladowania dla wszystkich - mówi Jarosław Matłach Starosta Szczycieński.



Komentarze do artykułu

Tomasz

A Jarek tak dumnie te nagrody to ze swojej własnej kieszeni sponsoruje czy też za publiczne pieniądze tak błyszczy?

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

To też może Cię zainteresować

Reklama


Komentarze

Reklama