Środa, 22 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Kierowca mustanga we wtorek miał stawić się do zakładu karnego, czy tam dotarł?


Sąd Rejonowy w Szczytnie na wtorek, 29 listopada wyznaczył termin stawienia się Adama D. do zakładu karnego w celu odbycia kary. - Skazany odebrał to wezwanie w dniu 18 listopada – mówi Marcin Wojciechowski z Obsługi Medialnej Rzeczników Prasowych Sądu Okręgowego w Olsztynie.


  • Data:

Czy skazany stawił się do wskazanego zakładu karnego na to wezwanie?

Więcej na ten temat w papierowym wydaniu „Tygodnika Szczytno”.

Przypomnijmy. Sąd Okręgowy w Olsztynie w dniu 27 października 2022 r. utrzymał w mocy wyrok skazujący Adama D. na karę 4 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności za spowodowanie tragicznego w skutkach wypadku drogowego w Szczytnie.


Reklama

Sprawa dotyczyła zdarzenia, do którego doszło w dniu 25 kwietnia 2020 r. około godz. 14 na ul. Władysława IV w Szczytnie. Według ustaleń prokuratora do zdarzenia doszło w wyniku umyślnego naruszenia przez Adam D. zasad bezpieczeństwa w ruchu lądowym. W wypadku zginął 1,5-roczny Kubuś, a jego brat bliźniak Bartek wciąż walczy o zdrowie i każdego dnia poddawany jest zabiegom rehabilitacyjnym.

Reklama

#TygodnikSzczytno #Szczytno #Pasym #Wielbark #Rozogi #Świętajno #Jedwabno #Dźwierzuty #GminaSzczytno #PowiatSzczycieński #PowiatSzczytno

 

 Komentarze do artykułu

xzc

A czy Nikodem C. stawil sie na rozprawie 9.11?

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama